Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerinted az ilyen póló még...

Szerinted az ilyen póló még belefér, vagy ez már sok? Egy lánynak?

Figyelt kérdés

(Én vagyok a fiú) Féltékeny szoktam lenni sok minden miatt, de ezt most nem tudom eldönteni hogy ez még okés nekem, vagy már rib*ncos.

Ilyesmi a póló mint ezen a linken [link]

Tehát mutat a hasból is és a mellből is


Ezen az oldalon le van írva hogyan/hogy öltözik egy rib___

[link] és szerepel benne hogy sok bőrt mutatni/crop tops stb


dec. 8. 17:42
1 2 3 4
 1/40 anonim ***** válasza:
59%
Szerintem ez a blúz egy kiskamaszon közönséges, én biztosan nem engedném, hogy a gyerekem hordja. Egyébként meg, sajnos ahhoz, hogy a barátnőd hogyan öltözik, semmi közöd, fel fogja venni úgyis, ha mutogatni akarja magát.
dec. 8. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 A kérdező kommentje:
Szerintetek mutogatja magát?
dec. 8. 17:52
 3/40 anonim ***** válasza:
18%
Hát mi másért lenne kint a melle meg a hasa? Biztos, hogy nem társadalmi témákat vár kommentben, hanem hogy valaki rádobjon 80 likeot meg simogassa az önbizalmát...
dec. 8. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/40 A kérdező kommentje:
Talán azért mert a többi lány is ezt csinálja és nem akarja lemaradottnak érezni magát? Remélem nem az van amire te gondolsz
dec. 8. 18:02
 5/40 anonim ***** válasza:
23%
A többi lány szüleivel is elbeszélgetnék, miért kell kvát nevelni a kamaszlányokból? Elképesztő.
dec. 8. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/40 anonim ***** válasza:
71%
7. Mé'? Ez egy haspóló. Mi vele gond?
dec. 8. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/40 anonim ***** válasza:
100%
Nyáron jó. Persze nem 12 éveseknek és nem is 40 éveseknek, valamint nem 100 kilósoknak.
dec. 8. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/40 anonim ***** válasza:
77%

Ez egy sima haspóló ha nem nyakig érő push uppal veszi fel valaki.

Amúgy vigyázz, nehogy a barátnőd találjon egy blogot ahol leírják hogyan viselkedik egy féltékenykedő görcs. Mert a végén még kinyílik a szeme.

dec. 8. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/40 A kérdező kommentje:
Nyilván csinos, de a lányok ezt nem fogják érteni hogy egy fiút miért zavarhatják az ilyesmik
dec. 8. 20:28
 10/40 A kérdező kommentje:

Erre véletlenül találtam rá, de nagyon sok benne az igazság... Érdemes megnézni lentebb a százalékokat.

[link]

dec. 8. 21:31
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!