Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerinted az ilyen póló még...

Szerinted az ilyen póló még belefér, vagy ez már sok? Egy lánynak?

Figyelt kérdés

(Én vagyok a fiú) Féltékeny szoktam lenni sok minden miatt, de ezt most nem tudom eldönteni hogy ez még okés nekem, vagy már rib*ncos.

Ilyesmi a póló mint ezen a linken [link]

Tehát mutat a hasból is és a mellből is


Ezen az oldalon le van írva hogyan/hogy öltözik egy rib___

[link] és szerepel benne hogy sok bőrt mutatni/crop tops stb


dec. 8. 17:42
1 2 3 4
 31/40 anonim ***** válasza:
17%

Hát nem tudom. Nekem a (nagyon) csinos/nőies öltözködés feltűnő,kihivó. De a képen is amit linkeltem mutatja hogy ezt nem csak én gondolom így

De nyugtasson a gondolat hogy ő legalább nem kúrogat össze vissza. Mondjuk azt amelyik lány csinálja az már rég nem barátnő hanem prosti🤷


De egyébként, az apám ennek ami én vagyok, a többszöröse, 100szorossa, falnak mennnél ha megtudnád miket mondd hogyan gondolkodik... Az már nekem is sok amit ő csinál

Pld hogy az anyám nem festheti más színűre a haját. (Az anyám is jó hülye, hogy tűr neki)

dec. 10. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/40 anonim ***** válasza:
79%

De amit linkeltél az tök átlagos. Attól, hogy az online tér tele van keserű incelekkel, akik fújolnak a csinos nőkre, még nem lesz kihívó irl. A legtöbb srác ezt a valóságban lecarja. Csak ők nem fognak ideírni tömegesen.

Meg ezek tényleg csak ruhák. Az a lényeg, hogy veled akar lenni

dec. 10. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/40 anonim ***** válasza:
81%

Az én barátnőmnek van pl egy kb ugyanilyen felsője: [link]

Szerinted zavar engem?


Egyébként nem zavar, pedig melltartó nélkül is felveszi néha, jön egy kis hideg szellő, látni a bimbit akár. Megnézik? Hát nyilván, mert tök csini, jól áll neki. Mit legyek féltékeny egy olyan csávóra, aki számára legjobb esetben is csak kiveri?. Én meg ha hazamegyek ott a barátnőm, imádjuk egymást, minden rendben van.

dec. 11. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/40 anonim ***** válasza:
20%

Köszi a segítséget, de azért még kicsit mindig "idegesítő" hogy miért kell kihívóan öltözködni. :/ mikor utálja hogy a fiúk megnézik. Hát így még jobban fogják, ha nem tudná.

Az esne a legjobban ha nem posztolna magáról semmit közösségi oldalakra, és nem hordana feltűnő "csinos" ruhákat. Dehát nem irányithatom, ez van megpróbálom megérteni. Ezt csinálja a többi lány is.

dec. 11. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/40 anonim ***** válasza:
24%

Egyébként tudom csak hisztizés, teljesen biztos vagyok benne hogy minimum 2-3 fiú legalább már kielégített rá.

Dehát nincs mit tenni, ez ilyen 🤷

dec. 11. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/40 anonim ***** válasza:
100%

Az a baj, hogy azon gondolkodsz, hogy ki mire veri, pedig teljesen felesleges erre gondolnod. Még ha tényleg a barátnődre veri valaki otthon, akkor is mire vagy féltékeny tulajdonképpen? Arra, hogy ő nem kaphatja meg, ezért maradt a keze? Hát erre ne legyél már féltékeny, ember.🤨

Meg azért öltözködik így egy lány, mert kényelmes neki, szépnek érzi magát. Ha eddig nem így öltözött, mert tükörbe is utált nézni, akkor valószínűleg az történt, hogy időközben megszerette magát. És ha jól veszem ki, akkor ez azután történt, hogy összejöttetek. Hát ennek nagyon kéne örülnöd, nem pedig navalyogni, hogy mennyivel jobb volt, amikor teljesen önbizalomhiányos volt. Melletted, tehát részben miattad lett ilyen. Hozzád van köze annak, hogy magabiztosabb lett, hogy lelkileg jobban érzi magát már. Ennek sem tudsz örülni?

dec. 11. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/40 anonim ***** válasza:
0%

De, persze, jó hogy jobban érzi magát. De az önbizalom hiánya is aranyos volt, nekem szimpatikusabb mintha egy lány egoista lenne

Na mindegy.

Az is zavar hogy a fiúk tudják nézni őt ilyen csinos tekintett vonzó ruhákban. Úgy nem zavar ha mellette vagyok, de úgy igen ha egyedül van valahol.

Egyébként lehet te nem vagy semmire féltékeny, de nagyon sok fiú (és lányok is) igen, nem vagyunk egyformák mindenkinek más fér bele


Mostantól megpróbálok tisztábban gondolkodni. És köszi

dec. 11. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/40 anonim ***** válasza:
77%

#37 Próbálj máshogy tekinteni az önbizalomhiányra, ne úgy, mint egy aranyos dologra. Végsősoron nem cuki, ha valaki nem mer tükörbe nézni, akinek ilyen gondja van, az valahol szenved tőle. Nem tudnám azt mondani a párom esetében, hogy ez egy jó és aranyos dolog, aminek én örülök, mert tudom, hogy ő meg emiatt rosszul érzi magát.

Én is voltam már féltékeny, de nem ilyesmire, hogy megnézik, meg elképzelem, hogy valaki magányosan kiveri egy fotóra. Ezek valójában piti dolgok, amikre teljesen felesleges féltékenynek lenni

dec. 11. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/40 anonim ***** válasza:
Köszönöm.
dec. 11. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/40 anonim ***** válasza:
Mármint a segítséget
dec. 11. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!