Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Honnan tudom, hogy nekem...

Honnan tudom, hogy nekem hányas bugyi (t*nga) és melltartó kell?

Figyelt kérdés
A kérdésem komoly!
dec. 10. 00:36
 1/8 anonim ***** válasza:
73%
Nézd meg, hanyasat hordasz.
dec. 10. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Noren1989 ***** válasza:
10%

A melltartó nem egy nagy stàjsz.

Tanga, bugyi: nekem betűzés rémlik, szàmosat még nem làttam...

dec. 10. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
88%
Előbbiből akkora, mint a nadrágod, utóbbiról meg számos részletes cikket találsz interneten, szóval hogyha van egy mérőszalagod, az sem okoz gondot
dec. 10. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Jó, mondjuk a bugyival nincs akkora gondom, de akárhogy méregetem magam, sose találok megfelelő melltartót. Üzletben meg nem merem megkérdezni.
dec. 10. 11:16
 5/8 A kérdező kommentje:
Netről meg végképp nem rendelnék, még a sima toppos melltartókkal is megjártam ott.
dec. 10. 11:17
 6/8 anonim ***** válasza:
70%

Hármas vagyok, nem tudom miért pontoztatok le, talán rosszat írtam??

Amúgy bocs hogy beleszólok, de amíg nem mersz segítséget kérni egy nőtől ezzel kapcsolatban, inkább ne is akarj tangát hordani..


Bralette-t próbáltad? Ha kisebb méretű vagy, ezeket tudom ajánlani, mert nem kell olyan görcsösen figyelni a méretet

dec. 10. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Az üzletben azért vannak hogy segítsenek, aki kereskedelemben ruha iparban dolgozik, pár másodperc alatt eltalálja a meretet.
dec. 10. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Metionin ***** válasza:
84%
A melltartót le kell mérni, mell alatt és mellcsúcsnál, stb. van rá kalkulátor is, a fazonokat meg fel kell próbálni. A bugyi az kb. ugyanaz, mint amekkora nadrágot hordasz.
dec. 10. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!