Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hányas mérettől hordanátok...

Hányas mérettől hordanátok melltartót? (bocsi, ha rossz kategóriába tettem)

Figyelt kérdés
Úgy értem, hogy ha például már meg lenne egy A-s kosárméret, elkezdenétek hordani, vagy még várnátok vele, és maradnátok a topnál, amíg nem lesz B-s?13,5/l

2017. dec. 26. 16:51
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

És azt honnan tudod hogy megnő B-sre? :D

17 vagyok és 14 éves korom óta A kosaras melltartót hordok mert nem nőtt meg B-sre. Lehet hogy még fog, de ha 14 évesen nem kezdek el hordani mondván majd akkor ha megnő B-sre akkor még most sem hordanék és elég gáz lenne. Ha erre vagy kíváncsi nyugodtan elkezdhetsz hordani A kosaras melltartót ha szeretnél és ha már nem kényelmes lecseréled B-sre.

2017. dec. 26. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! :) Igazából már nyár eleje óta hordok, csak kíváncsi vagyok, hogy nektek mi a véleményetek erről! :D
2017. dec. 26. 17:14
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Én addig hordtam toppot, amíg C-s kosár kellett, de bár előbb elkezdtem volna melltartót hordani. 😂 bár még csak hetedikes voltam, de sok kellemetlemségtől megkíméltem volna magam. Szóval szerintem akkor kezdj melltartót hordani, ha kényelmesnek érzed.
2017. dec. 26. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

ahogy neked kényelmesebb

én ennyi idősen még mindkettőt hordtam attól függően, hogy melyikhez volt kedvem (nem merevítőset, ennél a méretnél még szerintem felesleges és kényelmesebb is anélkül)

8.-ban már nem hordtam többet topot, arra emlékszem


de ez tényleg egyéni preferencia kérdése, ahogy neked jobb :)

2017. dec. 26. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Metionin ***** válasza:
82%

És ha nem lesz B-s? :D

Én A-s nál sokáig hordtam topot meg sportmelltartót mert nagyon sovány voltam és ezt bő pólókkal próbáltam leplezni, így az alá felesleges volt rendes melltartó na meg nem is nagyon lehetett kapni ott ahol laktam csak a push uposakat. Igazából onnantól hordok melltartót, hogy találtam a boltban megfelelő méretet amiben nincs 2 kiló szivacs. De otthonra vagy így télen sokszor még mindig a sportmelltartókat veszem fel. Most is A kosaras mellem van de nem akarok nagyobbat, emiatt kész tortúra a melltartóvásárlás mert a gyártók azt hiszik hogy csak legalább B-sre tömött mellel érezhetem csak jól magam.

27xx

2017. dec. 26. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Mindenkinek köszönöm a válaszokat! :) Nagyon hasznosak! Még azért jöhet pár! :)
2017. dec. 26. 17:47
 7/8 anonim ***** válasza:
40%
Ugyanannyi idős vagyok mint te, nekem 80/B, de szerintem ez nem a mellmérettől függ. Hidd el, sokkal kényelmesebb (legalább is nekem kényelmesebb), meg tök nagyot dobott az önbizalmamon mikor elkezdtem normális melltartót hordani. Szerintem amikor úgy érzed, kezdd el.
2017. dec. 30. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! ❤😉
2018. jan. 7. 14:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!