Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerintetek egy fekete cicanac...

Szerintetek egy fekete cicanaci, egy magasszaru fekete csizma, egy fekete szövetkabátot hordhat egy olyan csaj, aki rocker?

Figyelt kérdés
2010. okt. 21. 15:05
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

ha tetszik az a ruhaösszeállítás akkor vedd fel és ne jusson eszedbe hogy ez most jó-e neked mert te rocker vagy ... aki egy stílusirányzat szerint öltözködik annak az ugymond ,,különcsége" belülről fakad. ha te úgy érzed hogy tetszik egy lila póló vagy egy barna nadrág vedd fel nyugodtan és ne az legyen hogy ,,jaj de én ezt nem vehetem fel mert én ugye rocker vagyok..." ez hülyeség..ez olyan mintha az anyád szabná meg hogy mit vegyél fel úgy hogy te nem engeded meg saját magadnak ...

a különböző stílusirányzatok tinikorban szoktak jönni ( emo, goth ( de a gothok nem csak öltözködésben olyanok amilyenek.. ők lelkileg és mások... én birom őket) stb. ) pl. egy emos tuti hogy 5 év múlva vagy egy másik stílust fog követni vagy teljesen kinövi és átlagos lesz...


hordd azt ami tetszik.. ne azt amit a ,,rocker" kategóriába lehet sorolni ..

2010. okt. 21. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
92%

Hogyne hordhatnál. Pluszban ha még jó a s*gged benne tudnálak szeretni.

18/F

2010. okt. 21. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
47%
Csatlakozom az előttem szólóhoz azzal kiegészítve, hogy ha neked ez az összeállítás is tettszik, akkor igazán nem is vagy Rocker. Lehet hogy a barátaid miatt képviseled ezt a stílust, és félsz ha ezt felveszed, akkor meg fognak szólni. De szerintem egy lánynak jobban állnak a nőiesebb cuccok, mint a lógó pólók bakanccsal. Ha a rockzenét szereted, azt hallgathatod nőiesebb öltözékben is, és itt nem a "plázacicás" öltözékre gondolok, hanem amiben tényleg jól érzed magad. És valószínű hogy szívesen viselnéd a hosszú csizmás összeállítást, ha megkérdezted. Vedd fel bátran, biztos nagyon csini leszel benne!
2010. okt. 21. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Nem a barataim miatt kepviselem azt a stilust. Es szerintem meg ey rocker csajnak akar a rozsaszin is bejohet ha olyan a cucc. A legginget illetoen olyan mintha bor lenne de nem. Az ugy tul cicababas???
2010. okt. 21. 16:38
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Kezdjük ott, hogy egy rockerben fel sem merül, hogy hordhate-e vagy nem bizonyos ruhadarabokat. Akkor vagy rocker, ha belülről vagy az. Ha csak külsőleg, akkor szart sem ér aaz egész. Ha megvan, átitta rendesen az agyad a fémzene, akkor azt veszel, amit akarsz.

A rockerek leszarják, hogy mit gondolnak mások róluk. Ahogy mondani szoktam: meg kell találnod a stílusodat a stílusban.

Üdv.

2010. okt. 21. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Bennem felsemmerult ez a kerdes csak az egyik uncsim szerint, aki szinten rocker, szerinte ez a kombinacio cseppet sem rockeres.
2010. okt. 21. 16:55
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Rockeresnek tényleg nem rockeres, da jól érzed magad benne, akkor kit érdekel ? A rocker öltönyben is rocker. ( te esetedben kosztümben)
2010. okt. 21. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
nekem az egyetlen kifogásom az ellene, hogy a rock szemben áll a divattal, ez pedig divatos:) Szóval én nem venném fel. De ha te szeretnéd, ez ne akadályozzon meg benne! Én utálom a divatot, tehát nem is tetszik:D
2010. okt. 21. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nem cicababás. Vedd fel nyugodtan, és ne érdekeljen hogy ki mit mond!
2010. okt. 22. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Rockernek lenni egy életérzés, nem attól leszel, az, hogy üvölt a füledben a rock és fekete szegecses dolgokat hordasz (na jó, a kettő nem tartozik egy lapra, a rockzene szeretete tényleg "kell" ahhoz, hogy valaki rocker legyen :D), de lehetsz az rózsaszín flitteres miniszoknyában is. Az más kérdés, hogy egy igazi rockert nem érdekel, hogy ki mit gondol róla (éppen ezért nem tenne fel ilyen kérdést sem).

Hordd azt ami jólesik!

Az már megint más kérdés, hogy én cicanadrágot még ha hordanék is, csak olyan felsővel venném fel, ami a fenekem alá ér, mert nekem nagyon magamutogató az, ha valaki ennyire kiadja a "formáit"


na nem tetszik a válaszom, nyugodtan lepontozhatsz, nem érdekel, mert a véleményünket kérdezted és én leírtam a sajátom


21/ROCKERlány

2012. nov. 18. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!