Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ki mit szól a férfi bőrnadrágo...

ZsocaLatex&PVC kérdése:

Ki mit szól a férfi bőrnadrágot vagy fényeset viselő férfiakról,fiúkról?

Figyelt kérdés
dec. 12. 22:04
A kérdező szavazást indított:
Tetszik!
Nem tetszik!
17 szavazat
1 2
 1/17 Metionin ***** válasza:
88%
Ha jól áll neki, hordja. Igazából mindkét nemnél az van, hogy akinek jó az alakja, azon kb. bármi jól áll, míg rossz alakkal a legmegszokottabb ruhákban sem lesz kellemes jelenség.
dec. 12. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%

Jó a neved! :D Hordhatja ha jól áll.

Sokan már ilyen leggings szerű edzőgatyákban járkálnak mindenhova.

dec. 12. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Férfiakon sosem láttam még bőrnadrágot, ellenben lányokon/nőkön egyre gyakrabban, időnként a feleségem is hordja. Van akinek jól áll van akinek nem,biztos egy férfiak esetén is így van.
dec. 13. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Bőrnadrágot én nőkön sem látok, csak valami fényesebb anyagú bőrnek nevezett, bőrhatású nadrágot/leggins-t aminek még a műbőrhöz sincs köze, nemhogy az igazi bőrhöz.
dec. 13. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
én is szoktam hordani bör legginst vagyis spandex anyagú hangsúlyoz férfit hordok. neved alapján kérdező te biztosan latex vagy pvc legginst hordol hát azok eléggé fényesek viszont anyaga is sz*r amikor megy benne az ember nyikorog egyszer énis vettem olyat viszont ilyen nem teszik anyaga végett nem bántásként irom.
dec. 13. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Igen van fényes is és bár otthon de imádom,pont azt a nyikorgó hangot!
dec. 14. 14:37
 7/17 anonim ***** válasza:

5 vagyok

hát kérdező nem is tudom ha szereted akkor hord én nem venném utcára pont nyikorgó hang végett. ha annyira szered hordani akkor miért hordod utcára.

dec. 14. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Ha valóban bőr, nem ez a műbőr cicanadrág, akkor menő. Egyéb esetben, sokszor szerintem csajokon sem áll jól, de valamiért nagyon erőltetik. Nyilván ez alól van kivétel.
dec. 15. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
84%

Szerintem menő és vagány egy bőr/műbőr nadrág vagy egy bőrhatású farmer férfiakon is.


Én pont ilyen bőrhatású farmert keresek, szokták bevontnak/bevonatosnak is nevezni.

Aki tud ilyet valahol, szóljon.

dec. 16. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Bőrnadrágot nem hordok, mert nem szellőzik a lábad alatta.
dec. 17. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!