Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Kicsi rám ez a pulóver?

Kicsi rám ez a pulóver?

Figyelt kérdés
[link]

dec. 15. 12:57
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
14 szavazat
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem, a válladon, karodon még bőven van benne hely, derékben is pont jó
dec. 15. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Derékban érzem kicsinek.
dec. 15. 13:57
 3/8 anonim ***** válasza:
Pont jó
dec. 15. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
0%
Nekem nem tetszik rajtad, nem tudom miért, olyan mintha a máltai szeretetszolgálattól kaptad volna. A mintája olyan nőies azok miatt a nyomott bogyók miatt, meg az anyaga is. Nem is tudom, szerintem add oda mamádnak. Valami sportosabb fazonú jobb lenne.
dec. 15. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Tulajdonképpen ez csakis azon múlik, melyik korosztály előtt akarsz tündökölni vele. A tíz, húsz, harminc... évvel idősebbek úgy gondolják, hogy az önmaguknál 1, 2, 3... számmal nagyobb ruhák az ideálisak. Nagyanyád szerint ez a pulóver kicsi lenne, mert nem fogsz tudni viharkabáttal aláöltözni ha idősebb korodra rendesebben belehízol, valamint nem védené a térdedet a hóviharban. A mai huszonévesek meg kiröhögnének, mert a pulóveredben így is még 20%-nyi űr maradt, a gatyádba meg egyenesen kétszer beleférnél.

Na csak azt akarom mondani, hogy nyugodtan felveheted, messze van ez még a "merésztől". Gyűrődik-hullámzik az a pulóver épp annyit, hogy nem nézel ki benne kötözött sonkának, de legalább nem is egy lobogó zsák. Lehet, hogy egy centivel nagyobban jobban éreznéd magad, de az egy számmal nagyobb rosszabb lenne.

dec. 15. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem. Én is ilyesmi alkat vagyok: derékban vaskos, így ez így fog állni. Ha egy mérettel nagyobbat veszel, akkor meg vállban és karhosszban lesz nagy.

Nem kérdezted ugyan, de a gatyád valahogy az én ízlésemnek túl buggyos. Zsebnél is nagyon eláll. Abból lehet hogy kisebb is elég lenne. Bár lehet csak a szabása ilyen.

dec. 16. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
55%
Ennek a pulcsinak egyszerűen rossz a fazonja. Az ujja majdnem hosszú, derékban, majdnem szűk. Ez az a fazon, amiből semelyik méret nem lenne jó.
dec. 17. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem kicsi
dec. 20. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!