Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ciki a Guess póló?

Ciki a Guess póló?

Figyelt kérdés

A klasszik piros háromszöggel a közepén,fekete férfi póló

Nemrég vettem egyet mert nekem tetszik,de sokan szidják itt gyakorin hogy gáz. Szerintetek?



dec. 16. 14:42
 1/9 anonim válasza:
49%

1.: A Gyakorin mindenki milliókat kereső IT-s, így itt GUCCI és D&G alatt nincs ruha, amit felvennének.


2.: Nem sértés, de te egy senki vagy. Ezért senkit nem érdekel a ruhád, órád, cipőd, kocsid,...

dec. 16. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
56%
Az sokkal cikibb és gázabb hogy annyi egzisztenciád és ízlésed sincs, hogy önmagad el tudd dönteni hogy neked tetszik-e vagy sem és más véleményére hagyatkozol. Ilyen 0 mentalitással egy igazi megfelelési kényszeres csicskaként fogod leélni az életedet. Úgyhogy jobban tennéd ha a saját értékrendedre hagyatkoznál (ha létezik olyan egyáltalán) és nem az alapján hordanád vagy sem a pólót hogy az itteni hozzászólók mit írnak.
dec. 16. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Ember,egy tök ártatlan kérdést tettem fel,mondtam hogy már megvettem mert nekem tetszik,csak kíváncsi voltam a véleményekre,mert miért ne,szombat d.u.van ez egy kérdezős oldal. Kettes válaszoló,benned elég sok elfojtott agresszió lehet,ha ilyen bunkó módon támadsz egy ilyen ártatlan kérdésre.
dec. 16. 15:41
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Menő szerintem,vennék én is
dec. 16. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
78%
Kolléganőm azt mondta, mivel sok cigány viseli ezt a márkát, nála szóba se jöhet ez.
dec. 16. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
100%
5. Akkor a LV, Gucci, Nike, D&G, Hugo Boss,... is kiesik.
dec. 16. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Ha tetszik, hordd. Bennem ellenérzést kelt minden nagy logós, nagyméretű márkanév-feliratos cucc, mert azt a benyomást kelti, mintha az adott személy azt reklámozná, hogy ő ennél nem adja alább, és részben sznob, részben villog, részben hülye márkabzi, akinek a 15 ezer forintos pólója ócskább, mint az én 5 ezresem, de a hülyéje fizetett egy felvasalt logóért. De ezt az ellenerzésemet próbálom elnyomni, mert tudom, hogy csomóan nem azért hordják, hanem csak nekik tényleg tetszik mondjuk az a póló. Mondjuk akin tetőtől talpig, minden ruhadarabon virít ugyanaz a márkanév 10 centis betűkkel (jellemzően cigó szokás), azt már nehéz lenne mentegetni.

Pedig egyébként nekem is van egynéhány márkás cuccom (mert ugyanúgy tetszenek a márkásak közül is ruhák), csak nem olyan, ami 10 méterről beleordítja a szembejövők arcába, hogy "EZ EGY HILFIGERRRR!".

Egyébként márkák közt nem teszek különbséget, szerintem nincs köztük ciki vagy nem ciki. Menőnek képzelni egy márkát, és feszíteni vele, az ciki. De ez "a Guess az cikiiii", ez ilyen tini hülyegyerekek parodisztikusan elkorcsosult hierarchiaépítési kísérlete, nem? Ne foglalkozz vele.

dec. 16. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nem tetszik, de ha neked bejön akk vegyél egyet. Ha hordod nem fogod vele rontani a levegőt, onnantól meg tök mindegy. Ha neked tetszik akkor hord.
dec. 16. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
68%
Ha roma vagy, hord bátran. Dzsukel leszel benne!
dec. 17. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!