Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hogyan legyek, nőiesebb? , és...

Hogyan legyek, nőiesebb? , és hogyan legyen szebb a kisugárzásom? 14/L

Figyelt kérdés
haj,viselkedés,ruhák,
2010. okt. 21. 18:12
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem a legfontosabb a haj. Legyen mindig ápolt, és fényes. Ha összekötöd copfba, akkor is lehetsz csajos, nem csak sportos copfok léteznek:)

A ruhánál az a fontos szerintem, hogy a TE stílusod legyen! Olyanba járj, amit szívesen viselsz, jókedvre derít. Ne nagyon határolódj szélsőséges stílusokhoz (pl.:emo, rocker, deszkás...stb) Öltözz csinosan, ahogy egy igazi csaj, de csak akkor, ha ez a stílus nem áll tőled távol.

A viselkedésre nem tudok nagyon mit írni, mert nem ismerlek. Legyél természetes, közvetlen, kedves, mosolygós, de semmi képpen sem harsány. Ne a te nevetésedtől, kiabálásodtól legyen hangos a sulifolyosó.

Szerintem fontos egy jó parfüm is. Legyen finom illatú, de 3 fújásnál ne tegyél magadra többet. Ha már sminkeled magad, akkor CSAK(!) szempillaspirál, max. egy kis szájfény. De nem hiszem, hogy muszáj lenne ilyen hamar elkezdeni a sminkelést. Ez a te egyéniséged választja.

Remélem segítettem!Sok sikert!

22/L

2010. okt. 21. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Te egy angyal vagy ,igazán köszönöm a sok jó tanácsod ,de még légyszi irjatok több választ is
2010. okt. 21. 19:19
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
ugyan már:) Nincs mit:) Mindenki átelte azt, amit most te:) en is:)
2010. okt. 21. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

az előttem szóló összzefoglalta

olyan cuccokban járkálj, ami illik a testalkatodra, jól érzed benne magad

smink ne legyen túlzás, csak épp emeljen ki egy kicsit, tudod , a kevesebb néha több.

stílus, a mosolygós emberekhez jobban vonzódnak az emberek, mint egy búval bélelthez, legyél nyitott, és társalogj,

ha megteheted szervezz csajos estét, ottalvósat, ilyenkor tudod megcsinálják a lányok egymás haját, sminkelnek, szépítkeznek, csacsognak, hátha elleshetsz egy-két trükköt, amit eddig nem tudtál.

cipő. nem kell magassarkú, csak ünnepre, nekem borsodzik a hátam amikor a tizenéves kislányok magassarkúban totyognak, mert menni nem tudnak.

légy természetes, és ne erőltess magadra semmilyen tulajdonságot, amivel nem rendelkezel, mert az kiderül és eléggé ciki lehet

2010. okt. 21. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Hordhatok csizmát közepes sarokkal?
2010. okt. 26. 19:26
 6/6 anonim ***** válasza:

Első válaszolóval maximálisan egyetértek. Azt, hogy milyen cipőt hordasz, nem kell megkérdezni. Az a lényeg, hogy kényelmes legyen, tudjál benne járni és az öltözékedhez illő legyen. :)

16/L

2011. júl. 17. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!