Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mit csináljak, hogy kicsit...

Mit csináljak, hogy kicsit nőiesebb legyek, de szolidan?

Figyelt kérdés

Állandó gondban vagyok azzal, hogy inkább a sportosabb, egyszerűbb ruhák mellett döntök, így elég unalmasan öltözködöm... Van kis túlsúlyom, és ez miatt nem merek öltözködni, úgy érzem, mindenben nevetségesen nézek ki. Most fogyókúrába kezdtem, plusz még azt is elhatároztam, hogy idén nyáron csinosabb szeretnék lenni! Segítsetek!

21 éves vagyok. Az sem tudom, hogy kéne rendesen kinéznie egy korombelinek kb. :S Ha tudtok, linkelhettek ruhákat is, az nagyon sokat segítene! KÖSZI!!!


2011. máj. 22. 15:51
 1/4 A kérdező kommentje:
ha színeket is írok, az is jó! világos zöld szemem van, világos barna hajam, ezekhez mik mennek?
2011. máj. 22. 15:55
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

[link]

h&m-ben nagyon divatos ruhák vannak :)

2011. máj. 22. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Én is hasonló vagyok! Szeretem a sportos holmikat de a nőiesebbeket is. És hát lehetnék soványabb is... Én általában sok buggyos,lógos felsőt hordok vagy buggyos nadrágot... meg hát ugye a fekete az előnyös,az ápol és eltakar...:) pl: [link]

Persze nem szabad túlzásba vinni,van ami kövérít...



Szerintem,ami sokat dob, az a fülbevaló. Én sokáig nem hordtam csak sima egy követ fülbit és az is uncsi... De vannak lógós nagyobb szolid fülbevalók,amik sokat dobhatnak a kinézeten szerintem. Ruhákból is az ilyen fazonúakat preferálom: [link]

Mindenképp olyat vegyél fel,amiben jól,és nőnek érzed magad!:)

2011. máj. 22. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
0%
Persze, linkeljétek neki a tömeglány/ribanc oldalakat...
2011. máj. 22. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!