Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Lányok! Tetszik ennek a...

Lányok! Tetszik ennek a magyar sztárnak az öltözködése?

Figyelt kérdés
Manuelről lenne szó! Indokoljátok is!

dec. 19. 11:42
 1/8 anonim ***** válasza:
86%
Már maga a gyerek hangja és személyisége is egy rossz paprikajancsira enged következtetni, nem, hogy még az öltözködését nézzem :D
dec. 19. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
89%
Nem :/ nekem nem is szimpatikus a személyisége sem.
dec. 19. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
88%
Nem nevezném sztárnak ez a takony gyereket. A semmire lett ismert és elhiszi magáról, hogy mekkora tehetség közben egy nagy nulla.
dec. 19. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 veterán vas ***** válasza:
88%
Jön majd a következő X.traktor😂 vagy valami hasonló danázós TV műsor amelyik kitermeli a következő "ügyeletes sztár"-t. Egy év múlva, már senki sem beszél erről a Manuel nevű bohócról.
dec. 19. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
88%
Aki képes állatmenhelyet meglopni, az nem ember a szememben. És itt inkább nem is írok mást.
dec. 19. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
9%

Ennyi írígy és gyűlölködő embert egy rakáson, siralmas. Bár nem az én zenei izlésemamit csinál, korban is nagyon messze van, A lányom is jóval idősebb tőle.


De...


Azok a toplisták, és mostanra már a külföld is felfigyelt rá. Szóvale ezek az adatok nem hazudnak nagyon.


Én azt javaslom csinálja mindenki utána, a saját műfajában. Aztán majd eldől kinek mi jut.


Ez az állat menhelyes dolog, meg...


Mutassatok valakit akinek nincs a múltjában valami baki. Ugyan kérem.


Ezzel együtt nem védem, mert annyira nem érdekel.


A ruházat meg annyi, hogy amit ráadnak az öltöztetők, vagy lehet reklám szerződés, bármi. És ha pénz van benne, akkor szerintem nem sok beleszólása lehet.

dec. 20. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
71%
Kedves Utolsó nem tudom hallottál már e arról hogy ha egy "sztàrocska" (jaj bocs ő nem az) elhatározza hogy kiny** a média s** akkor akar meg is változtathatjàk ezeket az adatokat szóval egyáltalán nem biztos hogy a kicsi Manualkére valaha felfigyelt valaki
dec. 22. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
71%
Húúúú ahogy elnézem senkinek nem jön be Manuelci rucija
dec. 22. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!