Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Magyar nők ti hogyan látjátok...

Magyar nők ti hogyan látjátok a cigány nők stílusát?

Figyelt kérdés
A csinosakra gondolok, mert sok csinos vagy köztük. Teljesen mások mint a magyarok. Hogyan látjátok a stílusukat?

2023. okt. 23. 22:25
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
73%

Linkelj kepeket,h megertsuk,mirol kersz velemenyt.


Nem mindegy,h az olah rskottszoknya vagy egy masik stilus a kerdes.

2023. okt. 23. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
70%
Mint ahogy pl. a gilisztákét. Miért kellene érdekelnie?
2023. okt. 23. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
85%

Mit értesz ez alatt pontosan? Milyen standard stílusra kéne gondolni?

Az én környezetemben elég sok cigány nő van, és eltérő a stílusuk.

2023. okt. 24. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 Metionin ***** válasza:
100%
A legtöbb nekem csiricsáré, sok szín, sok minta, sok ékszer, nagy színes műköröm. Városon egy ideje divat ez a melegítő plusz sok aranyékszer, erős smink kombó náluk. Az elegánsabbak, csinosabbak is nekem túl csicsásak, bár ők visszafogottabban használják a színeket és a mintákat, a sok ékszer, feltűnő köröm, feltűnő magassarkú cipők, óriás műszempilla náluk is befigyelnek, meg valamiért nagyon szeretik a fényes, szatén utánzat anyagokat.
2023. okt. 24. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
83%
Csiricsáré,giccsparádé,k.rvás.
2023. okt. 24. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
26%
Nem látok köztük csinosakat. Max akik a hagyományos, nagy szoknyás ruhákat hordják. Az szép. A másik tipikus cigányos öltözködési mód amit látok az meg borzalmas. Igénytelen, kamu, csiricsáré ruhák, valami kitaposott cúgoscipővel. De a hajukat nagyon irigylem, az gyönyörű legtöbbször.
2023. okt. 24. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
66%
nincs köztük csinos, ordenáré mind
2023. okt. 24. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
72%

3-as vagyok. Akiket én látok, azért többségében magasan igényesek a hajukra, a bőrükre, a szemöldökükre és a sminkjükre, használnak illatszereket, tiszták, rendezettek a ruháik. Egyre több ismerősöm jár fogszabályzásra is. Akiknek nincs sok pénzük is figyelnek azért a megjelenésükre amennyire a lehetőségeik engedik.


Az megoszlik, hogy ez konkrétan milyen öltözködési stílust takar, de az ordenáré meg az igénytelen túlzás. Ilyen agyonmosott, kinyúlt, széttaposott, koszos, függönyként se tenném ki az ablakba típusú ruhákat 40-50 fölötti korosztálynál látok, de ott se figyelhető meg egyértelmű trendként.


Van, aki kifejezetten sportos darabokat hord; sport leggins, hozzá crop top, testhezálló póló vagy pulóver, sportcipő, minimális ékszer. Nem nagy logókkal és nem ötvenmillió különféle árnyalattal. Fekete vagy fehér alaphoz maximum plusz egy szín, ez a plusz szín erőteljesebb és feltűnőbb, de a fekete vagy fehér alap mellett nem csicsás.


Másoknál előfordul valamilyen elegánsabb mini ruha és sportcipő, sport melegítőfelsővel, hangsúlyosabb ékszerekkel. Ebből kb. két véglet van; aki szereti a nagyon letisztult vonalakat és a fekete-fehér-bézs színtartományban mozog, és aki szereti a trópusi mintákat meg a trópusi színeket.


Van, aki teljesen elegánsan öltözködik, csak egybe ruha vagy szoknya és csak magassarkú, alkalmi blúzok, blézerek.


Van, aki lazán és kényelmesen öltözködik; cicanadrág, oversized póló, sportcipő vagy papucs zoknival. Itt vannak extrémebb színösszeállítások, márkajelzések.


Hangsúlyosan fordul elő a totál visszafogott, szinte iskolás lányos. Valamilyen farmer vagy sport leggings, hozzá illő hétköznapi cipő, egyszerű pólók és hosszú ujjúak, illetve ingek, pici ékszer. Fekete-fehérben, bézsben vagy pasztell színekben.


Ugyancsak hangsúlyos a basic fősodornak megfelelő ruhadarabok színben és stílusban, tízből nyolc magyar tizen-huszonéves lányon is ugyanezek vannak.


És igen, van aki rövid szoknyához vagy nadrághoz haspólót hord, nagy márkajelzésekkel, nagy ékszerekkel, hosszú körmökkel és szempillákkal. Nekem két ilyen ismerősöm van, de végeredményében egyikük se úgy néz ki, mint aki sötétben öltözködött, vagy akire ráborult a fél szekrény. És nem ez a normatív. Volt kolléganőmet alig bírtam rábeszélni, hogy van annyira csinos, hogy ne csak térd alá érő szoknyát hordjon, és hogy senki se fogja érte szajhának tartani. Az anyósától persze így is megkapta, hogy hogy nem szégyelli magát, amiért kint van a térde...


Szóval nincs egyféle öltözködési norma, ugyanúgy sokféle, mint nálunk.


Fenntartom, hogy nem lehet általánosítani, de ők alapjáraton egy konzervatívabb és gátlásosabb közegből érkeznek, mint mi. Az öregebbeknek vannak olyan hülye öltözködésbeli és viselkedésbeli elvárásaik a fiatalok felé, hogy a fejedet fogod. Nem teremtik meg hozzá a feltételeket, hogy a lányok, fiatal nők szépnek és magabiztosnak érezhessék magukat. Ezért van, aki kicsit túltolja a szépségápolást, gondolok itt esetenként a sok sminkre és a sok pillára. Van, akiből meg ez a fajta közösségi nyomás azt váltja ki, hogy drasztikusan szembemegy a gátlásossági elvárásokkal.

2023. okt. 25. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
64%

Én együtt szültem egy roma csajjal. Hát, meg kell mondjam gyönyörű szép lány volt, arcra is,alakra is.

Ráadásul csinos fehérnemű volt rajta, borotválkozott, a hálóingje is szép volt.

Én magyar vagyok, de őszintén szólva a 42.hétre (túlhordás…) már rég nem borotválkoztam, és a létező legnagyobb bugyi meg hálóing volt rajtam.


Szóval alapvetően vannak köztük nagyon igényesek, ahogy magyarok közt is van aki épp elengedi magát.

2023. okt. 25. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
75%

[link]


Így.

2023. okt. 25. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!