Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Lányok! Szerintetek szexi...

Lányok! Szerintetek szexi vagy vonzó ha egy srác/férfi inget visel elegánsan van öltözve vagy már kiment a divatból?

Figyelt kérdés
Volt egy cseszett jó kockás ingem 2 alkalommal az volt rajtam mikor össze jöttem egy lánnyal. Egyszer egy hb-ba egyszer egy koncerten, de azóta ha ingben vagyok és megszólítok egy lányt akkor negatív hatása van, de ha ilyen átlagos cuccban vagyok a buliban akkor nagyobb eséllyel ismerkedek meg egy lánnyal és lesz egy jó este. Erre valami magyarázat?

dec. 19. 14:53
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
23%
Véleményem szerint a ruha önmagában senkit nem tesz vonzóvá.
dec. 19. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
67%
A kockás ing nem elegáns!
dec. 19. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
79%
Vegyél fel fekete vagy sötétszürke egyszínű inget farmerral, ha jól akarsz kinézni.
dec. 19. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
70%
A magabiztosság vonzó. Azt viseld, amiben önmagad vagy.
dec. 19. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
12%

Ha jól nézel ki, akkor ne vegyél fel semmit.

illetve ha nem nudistastrandra készülsz, akkor egy trikó boxerral is megfelelő lehet, akár még tárgyalásra is, ha úgy nézel ki

dec. 19. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
69%
Ha ingben vagyok, bármelyik csajt felszedem. Neked ez bukta.
dec. 19. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
33%

"Ha ingben vagyok, bármelyik csajt felszedem."

CSAK HISZED!

dec. 19. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
62%

Az uncsim (fiú) mikor felveszi a ingjét sokkal vonzóbb.

F

dec. 19. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 A kérdező kommentje:
Én retro típus vagyok és a 60as 70es 80as évekre gondolok mikor mindenki jól kiöltözött a bulikba és csípték az inget meg a farmert a lányok.
dec. 19. 21:01
 10/27 A kérdező kommentje:
De köszi a válaszokat majd nézek egyszínű inget meg jaa igazad van, azt kell felvenni amiben önmagam vagyok és önbizalmam van köszi 😁 igaz is mert van egy sima vörös pólóm és szeptember elején elmentem BP-n az instant fogasba és péntek este smaroltam vagy 3 csajjal és másnap megint mentünk és akkor összej egy egyéjszakás is (és előtte ilyen nem volt) és rá 2 napra találkoztam újra a csajjal és azóta is beszélünk csak hát sajna a világ másik felén lakik
dec. 19. 21:04
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!