Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Lányok! Szerintetek szexi...

Lányok! Szerintetek szexi vagy vonzó ha egy srác/férfi inget visel elegánsan van öltözve vagy már kiment a divatból?

Figyelt kérdés
Volt egy cseszett jó kockás ingem 2 alkalommal az volt rajtam mikor össze jöttem egy lánnyal. Egyszer egy hb-ba egyszer egy koncerten, de azóta ha ingben vagyok és megszólítok egy lányt akkor negatív hatása van, de ha ilyen átlagos cuccban vagyok a buliban akkor nagyobb eséllyel ismerkedek meg egy lánnyal és lesz egy jó este. Erre valami magyarázat?

dec. 19. 14:53
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
100%

[link]


Nekem ez a stílus tetszik férfiként.

dec. 20. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
23%
A kockás inget meg égesd el!
dec. 20. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
100%
Semmi baj a kockás inggel, sokaknak bejön a favágó stílus.
dec. 20. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
Azért gáz hogy csak férfiak válaszoltak
dec. 20. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
85%
Nekem nagyon is bejön, ha egy pasi inget vesz fel, főleg az ilyen elegánsabb alkalmibb jön be akár csak egy farmerral. Színben mindegy, csak jól álljon rajta, pont mérete legyen. Kockás mintás nem tetszik. 22L
dec. 20. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
#14 nem csak férfiak, én nő vagyok (13-as)
dec. 20. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
15,tudsz linket mutatni?Kíváncsi vagyok.
dec. 20. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 A kérdező kommentje:
Kockás inggel mi baj van? Túl retro? Vagy flannel ing fekete pólóval alatta, arról mi a vélemény?
dec. 21. 00:02
 19/27 anonim ***** válasza:
81%
A Gyurcsány féle verzió gáz.A favágós még oké,de nem túl elegáns,kicsit csövi hatása van.
dec. 21. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:

A kockás ing nekem se jön be, nem elegáns. Ahogy írták vegyél fel valami egyszínű inget pl. fehér, fekete, sötétkék.

+ha nem gombolod be nyakig és feltűröd az ujjait az úgy nagyon szexi tud lenni ;)

dec. 22. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!