Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Van olyan lány köztetek, aki...

Van olyan lány köztetek, aki önszántából, mindig kiöltözve jár?

Figyelt kérdés

Szeretnék csatlakozni, de először kíváncsi vagyok, ti hogy élitek meg. Mikor és miért döntöttetek így? Hogy viszonyulnak ehhez mások?


25/L



dec. 26. 15:48
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Neked mi számít kiöltözésnek?
dec. 26. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
85%

Nem mindig, viszont szeretek elegánsan öltözni, bár ez nem kosztümöt jelent. A szoknyákat imádom, többször vagyok benne, mint nadrágban, ha egy évi átlagot nézünk. Szeretem a testhez simuló térdig érő egyberuhákat.

Jó pár ruhák van, ami Mystic Day márkájú. (magyar elegáns ruhamárka).

Régebben alig lehetett a lábamról levenni a magassarkúakat, már így 33 évesen inkább már a lapos talpúakat preferálom jobban.

Mindig is szerettem így öltözködni.

Nyáron is szoknya, felső.

dec. 26. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
95%

Depresszió előtt pont ilyen voltam

Azóta több hétig vagyok ugyanabban a pólóban itthon

dec. 26. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Az elsőnek igaza van, én hasonló ruhákat viselek [link] de sokan azt hiszik "megyek valahová", ha első alkalommal látnak.
dec. 26. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi. Válaszokat!


Az egyes kérdésére válaszolva a négyes példáiból, azok például nem kiöltözősek, mert a felsők mindegyiken teljesen hétköznapiak, az alsó, tehát a szövetnaci, magassarkű már az.


Alkalmi egyberuhák, blúzok, blézerek, elegáns felsők, amik nekem a kiöltözést jelentik.


Tehát a formális öltözködés, ami már nem a sportos-elegáns, hanem az elegáns kategória. Ez az, ami nekem kiöltözés.

dec. 27. 07:29
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Rám sokszor azt mondják.Mindegy,hogy nadrág vagy ruha van rajtam.Blue Nature,Envy,Mystic Day,Reserved.Ezeket hordom,de vannak kihivóbb ruháim is.Sok fülvevalóm van,magassarkú csak csizmában,meg alkalmi.
dec. 27. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem csak üzletiesebb körökben van kiöltözés inkább.
dec. 29. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!