Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Milyen ruhát, cipőt, ruhaneműt...

Milyen ruhát, cipőt, ruhaneműt és stílust gondolsz, hogy ma már unisex, régen nem volt az?

Figyelt kérdés
Vagy kicsit másképp:miket tartassz ma már unisexnek, pedig még nőinek vagy ffinak tartják azt? Öltözködésben, stílusban,szokásban?

ápr. 30. 11:13
 1/7 anonim ***** válasza:
83%

Nekem a fiatal fiúk haj dauerolása nagyon fura. Amikor én voltam tini, akkor ezt csak öreg nénikék tették. Most meg szinte divat.


Öltözködésben, kiegészítőkben szerintem nincs semmi. Férfiaknál is újra és újra előjönnek a korábbi trendek. Lehet, hogy aki 15 éves, annak új és azt hiszi, hogy eddig nem volt ilyen.


Ha viszont nagyon régmúltra megyünk vissza, akkor meg inkább fordítva van. Pl. férfiak hordtak harisnyát, magassarkú cipőt, parókát.

ápr. 30. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
71%
Blúzok, áttetsző ruhák, hosszított pulcsik régebben a nőknél voltak csak, mára unisex
ápr. 30. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
#2 komolyan a blúzok? Én nem láttam még ffiakon 😉. És az áttetsző ruhákon mire gondolsz?
ápr. 30. 16:21
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

#3 linkelem.


[link]


[link]


[link]

ápr. 30. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
#4 köszi 😊.
ápr. 30. 17:26
 6/7 A kérdező kommentje:
Én a harisnyát és a legginset is ide venném.
máj. 1. 12:34
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Én a leggingset abszolút nőinek gondolom. De vannak ezek a testhezálló farmer szerű nadrágok, olyat valóban hordanak fiúk-lányok. Ami számomra meglepő volt, az a szakadt farmer, fiú osztálytársam is hordott olyat gimiben és azóta is sok pasin látom, egész népszerű lett. De szerintem a férfi tanga is egyre népszerűbb, több helyen olvastam már hogy valaki szereti hordani.

Illetve nem tudom mennyire tartozik ide, de az ékszerek is uniszexek lettek. Régebben a férfiak ékszere az óra volt, esetleg gyűrű, de ma sok srácon, és idősebb férfin is látok fülbevalót, nyakláncot, karkötőket.

máj. 4. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!