Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » TEMU női ruházat elfogadható...

TEMU női ruházat elfogadható minősègű?

Figyelt kérdés

dec. 27. 13:28
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Arra figyelj, hogy szinte kizárt, hogy jó legyen rád. Én rendeltem nadrágot, centire meg volt adva a mérettáblán, mégis kicsi lett. Rövid is és a dereka sem jó. Barátnőm felsőt vett, direkt nagyobbat méretezés szerint, de így is kicsi.
dec. 27. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Ne, ez engem is érdekel! Kínából máshonnan már rendeltem ruhákat. A képen nagyon jól nézett ki, a valóság azonban más volt. Azóta óvatosabb vagyok ilyen téren.
dec. 27. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
1# vagyok, igazából a minőséggel nem volt baj se a nadrágnál, se a pulcsinál, olyan Sinsay, Gateshop minőség, szóval fastfashion. De ezt láttuk is a képen, kb azt adta vissza. Viszont brutál kicsik.
dec. 27. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

#2 vagyok. Én általában M-est hordok. Ha Kínából rendelek, már megszoktam, hogy kb. XXXL-es kell. Csak olyat veszek meg, ahol meg vannak adva a konkrét mért méretek. Persze így sem garantált, hogy jó lesz.

Nálam volt olyan, hogy az anyagminőség kb olyan volt mint valami párnahuzat, vagy felmosórongy, pedig nagyon előnyösen fotózták.

dec. 27. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
14%
A Temu az nem ruházati cég, nem gyárt semmit.
dec. 27. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:
75%
Attól hogy nem kifejezetten a ruhákkkal foglalkozó cég attól még gyárthat ruhákat.
dec. 27. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Köszönet a válaszokèrt. Meg lett mentve a kispènzem a potya kiadástól. Marad nekem a Bonprix. Mèg egyszer köszi.
dec. 28. 04:19
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
#2, 4 vagyok. Onnan is szoktam rendelni. Legutóbb pont karácsonyra egy pulcsit. Ez meg a másik véglet. A megadott mérettáblázatukhoz képest mindig egy mérettel kisebb kell. Sok jó ruhám van onnan, amiket szeretek. Például épp most is bpc-s fehérnemű van rajtam. De volt már innen is, ami csalódás lett: nem pont úgy nézett ki, mint a képen.
dec. 28. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
1# vagyok, nagyon durva a bonprix mérettáblázata is. Most vettem két kabátot, mindkettő 38-as, az egyik nagy rám, a másik jó, pedig fazonra kb ugyanaz, mégis el van szabva az egyik. Viszont korrektek, mindig mindent cserélnek zokszó nélkül.
dec. 28. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
#9, hát igen, volt már amit én is visszaküldtem, mert lógott rajtam. Csak az oda-vissza szállítgatás nem épp olcsó mulatság sajnos.
dec. 28. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!