Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szilveszteri fekete, spagettip...

Szilveszteri fekete, spagettipántos, alig dekoltált, anyagában csillogó földig érő, testhez álló, egyik oldalon finoman combig oldalt skiccelt ruhához illik a piros csipkés bolero? Nem sok a csipke, ha az egész bolero (a hosszú ujja is) csipkés?

Figyelt kérdés

Vagy válasszak inkább sima piros bolerot, ami finoman, anyagában flitteres? Vagy esetleg mást?

Valamint ha piros a bolero, akkor legyen piros a cipő, a táska és a körömlakk is jó, ha piros?



dec. 27. 19:53
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Így leírás alapján szerintem szép lehet, bár látatlanban nem lehet biztosra mondani. Ha a ruha nem csipkés akkor szerintem mehet a csipkés bolero.

Én nem vennék fel hozzá piros cipőt, de a piros táska és köröm jó ötlet.

dec. 27. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Nem? Arra gondoltam fekete cipő, a szokásos uvegszalas harisnya a fekete ruhához nem lenne jó, mert beleolvad a ruhába. Vagy tényleg jobb a fekete cipő?
dec. 27. 22:32
 3/11 A kérdező kommentje:

Ruha

[link]

dec. 27. 22:37
 4/11 A kérdező kommentje:

Flitteres bolero

[link]

dec. 27. 22:38
 5/11 A kérdező kommentje:

Csipkés bolero

[link]

dec. 27. 22:39
 6/11 A kérdező kommentje:

Fekete cipellő

[link]

dec. 27. 22:49
 7/11 anonim ***** válasza:

Előző vagyok

A csikpés jobb szerintem, mert kép alapján a ruha is csillog és az sok együtt a boleroval.

A fekete cipő csak az én izlésem, az én fejemben a pirős cipő már sok lenne összhatásban.

De a ruha nagyon csini egyébként, nagyon jól áll.

dec. 27. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
100%
Szerintem is jobb a csipkés
dec. 27. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
49%
Ez a bolero a pisztolytáskák másik neve? Vagy mire jó ez, hónaljt melegíteni?
dec. 28. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
:D :D Hát, kérlek szépen ez arra jó, ha teljesen csupasz egy nő válla, és háta, akkor be tudja fedni. Viszont bármikor levehető egy mozdulattal. Nálam az a cél, hogy a kabát alól ne rögtön csupasz vállakal támadjam le a társaság szemét, hanem később le tudjam venni, ha táncolunk. Ez a vékony csipkés valóban lefedi a "hónaljmelegítő" fogalmát a megfogalmazásodban, de vannak pl. meleg, szőrös bolerok is, melyeket akkor visel egy nő, ha fázik kint, de nem akar hosszabb kabátot felvenni. Sok oka lehet. Nah, az nem hónaljmelegítő csak :) Jót nevettem amúgy :)
dec. 28. 23:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!