Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Baseball sapkások! Ti leveszit...

Baseball sapkások! Ti leveszitek a sapkátokat, hivatalos helyen, étteremben, állásinterjún, stb. helyeken?

Figyelt kérdés
Ezt azért kérdezem mert növeszteni akarom a hajam,baseball sapka alatt.És elég ciki lenne ha valahol lekéne venni a sapkát és össze-vissza áll a hajam.
2010. okt. 22. 11:35
 1/6 anonim ***** válasza:
91%
Azokon a helyeken, amiket felsoroltál, illik levenni a sapkát. Pláne állsáinterjún- eszedbe ne jusson fennhagyni, sose lesz munkád. Inkább kösd hátra a hajad addig, vagy zselézd le, vagy akármi, ha sapkát hordasz, azt bizony gyakran le kell venni.
2010. okt. 22. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
87%
Szerintem meg az lenne az elég ciki, ha fent hagynád!
2010. okt. 22. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Na akkor nekem soha nemlessz már hosszú hajam :(
2010. okt. 22. 12:09
 4/6 anonim ***** válasza:

a micisapkadat? :))))

Szerintem ne a sapka alatt növeszd, ha úgy van vágatva és igazitva nagyon jól áll növesztés közben is.

2010. okt. 22. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Ja.Próbáltam 4cm hossz fölött már semitt nem tudtam vele kezdeni.(olyankor mindig,levágatom 0-ásra).Vagy zselézzem hátra mint a cigányok? :)
2010. okt. 22. 18:02
 6/6 anonim ***** válasza:
Hátrazselézni még mindig jobb, mint állandóan fennhagyni a sapit. Na az sokkal parasztosabb, igazi kőbunkó szokás. Inkább kicsit nézz ki torzonborzan.
2010. okt. 22. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!