Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Körülbelül mennyibe kerül...

Körülbelül mennyibe kerül megvarratni egy téli kabátot?

Figyelt kérdés
2010. okt. 22. 12:03
 1/5 anonim ***** válasza:
Ez sok mindentől függ. Pl mennyiért dolgozik az adott varrónő, a kabát hosszától, anyagától, az időráfordításról.. Milyet szeretnél? Esetleg linket nem tudnál küldeni és akkor tudnánk viszonyítani.
2010. okt. 22. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Annyiba minimum, amennyiért újat veszel.

A márkaboltok nagyüzemben varratlan távol keleti országokban fillérekért, az alapanyagot is maguknak ygártatják l. Egy varrónő magas díjjal dolgozik, az anyagot te drágán tudod megvenni, és hetekig is eltart mire elkészíti (az, hogy tetszeni fog - e az eredmény meg nem garantált).

20 ezer körül már jókat lehet venni, annyiba egy varrónő is kerül....

2010. okt. 22. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Sajnos nem találtam róla linket. Nekem az lenne a problémám, hogy kinéztem magamnak egy kabátot amibe beleszerettem. Úgy néz ki rajtam mintha nekem tervezték volna, csakhogy nagyon vékony, télen megfagynék benne, átmeneti kabátom pedig van. Ezért szeretném megvarratni azt a kabátot csak téliesítve. Olyat esetleg lehet, hogy megveszem azt a kabátot és téliesíttetem?

És ha lehet az körülbelül mennyibe kerülne?

2010. okt. 22. 14:26
 4/5 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy lehetne vele tetetni bélést, de az látszana ha leveszed belül na meg eléggé szét kéne bombázni azt a kabátot hozzá. Nem kockáztatnám meg. Az is amúgy lenne minimum 7-8 ezer plusz a kabát és még lehet, hogy ki is dobhatnád....
2010. okt. 22. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
minimum 15 (baráti áron), de inkább 20-30. Gondolj bele, hogy csak az anyag, bélés, gombok benne vannak 5-10 ezer ft-ba. És akkor erre jön még a munka óradíja.
2010. okt. 22. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!