Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hogy tudnám jobban kifejezni...

Hogy tudnám jobban kifejezni az egyéniségemet?

Figyelt kérdés
Rock zenét hallgatok, de nem jön be a rockerek viselete.. télen nyáron fekete... de az se jó, ha egy teljesne átlagos csajnak néznek, mert néha teljesen meglepődnek rajtam mikor megkérdezik mi a zenei stílusom. Legtöbben discot néznek ki belőlem.... Hogyan kéne öltözködnöm?
2009. jan. 3. 18:54
 1/7 anonim ***** válasza:
86%
Légy egyedi,öltözködj úgy ahogy szeretnél! Használj kiegészitőket,karkötö,fülbevaló,kitűző stb. persze ennek nem kell pláza cicásnak lennie. Én álltalában színessen mégis harmonikussan öltözködöm,egy kis vagánysággal megspékelve:)
2009. jan. 3. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

nekem is ez a problémám,azzal a különbséggel,hogy engem ált nem tudnak zeneileg sehova se besorolni:(

én pl szeretem a kék,zöld,barna különböző árnyalatit...ezek olyan semleges szinek:)..de van piros,pink,fekete,fehér,barack színű ruhám is:)

az hogy mit hallgatsz nem függ össze azzal hogy mit viselsz.

én 1x pl hooligans koncertre barackszínű felsőbe mentem,pedig az nem egy rockerszín...de abban éreztem jól magam:)


sztem,azt hordd amiben jól érzed magad,és tetszik.én sem foglalkozok,azzal hogy rockos az a ruha vagy nem:)

2009. jan. 3. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
lehet, hogy ez neked nem fog bejönni vagy nem állna jól, de én egy kicsit fiúsabban öltözködöm. nálam ez azt jelenti, hogy nem sűrűn hordok szoknyát, szeretem a sportosabb cuccokat (kivéve a futócipőket), van néhány sima kék farmerom (csőszárúak), általában tornacipőt hordok (télen persze nem:), nem sok mély dekoltázsú felsőm van (mondjuk nincs is cicim...):, a pólójaim általában egyszínűek, de színesek, szeretem a fülbevalókat (általában egy kicsit extrémebbet szoktam betenni, pl majom, oroszlán, csiga - tök jó érzés, mikor egy csomóan felfigyelnek rá és általában tetszik nekik :), állandó jelleggel mindkét kezemen színes karkötők vannak (imádom a színeket), van egy színes kockás sálam, amit szintén sokszor felteszek, jah és én is rock zenét hallgatok (meg altert:)
2009. jan. 3. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Válassz egy neked megfelelő illatot. Egy parfümmel, új illattal - ami illik hozzád - meglepheted a környezetedet. Persze legyen összhangban a stílus és az illat.
2009. jan. 3. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a válaszokat!! :) aranyosak vagytok! :)
2009. jan. 3. 22:23
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
szia a huligensz koncertes lánynak üzenem hogy én iron maiden koncerten voltam lila/rózsaszínben:D. Amúgy én ugy oldlom meg hogy pl felvarrok vagy veszel egy polot akármilyen piacos jo és átszabod...bár ehez varrni kell tudni meg csinálhatsz magadnak is polot...egykét kiszakítás alkoholos filc..bár ehez elég kegyetlennek kell lenni szeglny ruhákkal. Tanulj meg varrni én azt ajálom nagyon hasznos és megéri..egyedi cuccok. pl én 300ft ért vettem anyagot (maradék a méteráruboltban) és olyan felsöt varrtam belöle amit hetekig nem hittek nekem hogy ezt én varrtam nem nagy ördöngösség nézd meg hogy hogy vannak varrva a felsid és abbol már lehet látni. Amúgy tényleg nem lényeg hogy mi van rajtad ha meg diszkósnak néznek akkor meg röhögd ki öket...ö bajuk, neked csak vicces, sztem rólam se mondanád meg hogy mit hallgatok pedig erősen "rocker"vagyok
2009. jan. 13. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Az egyéniség annyi mint tudni a saját neved. És úgy alakítani a külsőd ahogy neked teccik. (=
2010. dec. 18. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!