Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » A Shein mennyire megbízható...

A Shein mennyire megbízható oldal?😅

Figyelt kérdés
Sziasztok, egy olyan kérdéssel fordulnék hozzátok hogy a Shein-ről szeretnék rendelni ruhákat de nem tudom mennyire megbízható, esetleg tapasztalata van valakinek vagy valami tipp hogy mire figyeljek oda? Köszönöm előre is 🥰

dec. 31. 11:36
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Megjött és az amit rendeltem, ilyen gond nincs. De a nemzetközi szállításban jelenleg fennakadás tapasztalható, így előfordulhat, hogy 4-6 hét mire megjön.
dec. 31. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Elég sok mindent rendeltem már a SHEIN-ről. Mindig minden rendben megjött, és a rendeléskor jelzett szállítási időt is tartották.

A méretezésre érdemes figyelni, mert nem egységes. Az adott termékhez tartozó mérettáblázatot érdemes alapul venni és az alapján választani.

Sok termékhez vannak vásárlói vélemények, ezeket is érdemes elolvasni.

Van ami viszonylag vékony anyag, távol keleti minőség, de az olcsó ár többnyire kárpótol érte. De kimondottan jó darabok is vannak.

dec. 31. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Metionin ***** válasza:
100%
Teljesen. Annyi, hogy látom a kulcsszavaknál, hogy Romwe, onnan okosan kell vásárolni, mert vannak egyszerűbb darabjaik, amiket a Romwe pl. goth címszóval elad x összegért, egy másik márka pl. Shein Mod meg eladja fele annyiért, csak ott más modellre adták rá. Illetve, hogy a Romwe cipői nem túl jók, egyes ruhák pedig kifejezetten 1-2 felvételre, bulira készülnek, azok minősége is olyan. Egyébiránt nekem mindig normális, megfelelő méretű cuccokat küldtek, csak el kell mindent olvasni és mérettábla alapján rendelni. Cipőim is vannak (nem Romwe), tökéletesek.
dec. 31. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Nekem mindig megjött 7-10 nap alatt. Most a karácsony miatt csak tegnap jött meg, amit 18-án rendeltem. Illetve ezt most három részre szedték, mert jó sok mindent rendeltem :D Kettő megjött tegnap, egyet még várok, írták is, hogy késik, be is írtak nekem 30 pontot érte :D Nagyon jó kis weboldal, tényleg megbízható, és nagyon jó cuccok vannak rajta :) Most divat utálni a környezetszennyezés miatt, hát jó, én meg nem eszem húst, nekem ez a hozzájárulásom :D
jan. 3. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!