Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Online leàrazàson (Bershka)...

Mazsidrazsii kérdése:

Online leàrazàson (Bershka) nem látom azt a felsőt amit pàr napja kinèztem. Merre tűnt el?

Figyelt kérdés
Ünnepek utáni leàrazàson vettem magamnak egy felsőt a Bershkàban. Nagyon tetszik az anyaga és a szabàsa, az àra és minden tökéletes. A boltban volt mèg 2 másik színben de nem volt a méretemben. Néztem online a honlapot pár napja, gondoltam onnan rendelek. Aztán jött a szilveszter így nem tudtam ezzel foglalkozni. Nem tudom miért nem rendeltem meg rögtön akkor, de mostmàr nem látom sokadik keresèsre sem. Talán az összes elfogyott? Viszont úgy emlèkszem akkor is kint szokott mèg lenni egy ideig az adott termék,amíg elérhető a boltokban is, csak oda van írva hogy elfogyott és kèsz. Valami tippelek van esetleg?

jan. 2. 17:46
 1/1 anonim ***** válasza:
Valószínű mint mindenhol, itt is készletkisöprés van, lehetséges hogy hamar elfogyott.
jan. 2. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!