Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mikor vannak idén nyáron...

Mikor vannak idén nyáron leárazások?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy egy évben 2 leárazás van, és egy decemberben, egy pedig valamikor nyáron. De engem főleg az érdekelne, hogy ha az augusztusi aug.13) fizetésemmel elmegyek pl orsayba, bershkaba, h&mbe,pimkiebe vagy new yorkerbe akkor számíthatok -e valami extra akciókra vagy esetleg később próbáljam.

2016. júl. 28. 17:07
 1/3 anonim ***** válasza:
Én sosem követem az ilyeneket de azt észrevettem hogy előző hónapban mindenhol nagy leárazások mentek.New Yorkerbe is 12.000 helyett 5000 ért vettem bőrkabit.CCC-ben 3500 ért cipőt,H&M ben 1700 ért felsőt,Tallyba nem vettem semmit de ott is volt.Csak néztem hogy lehet mindenhol kiárusítás.Persze amúgy mindig úgy van hogy akkor vannak ezek a leárazások mikor alapbol kevés pénzem van aztán mire lesz már vehetek meg mindent normál árba.Szerintem amúgy lesz nyár végi akció is de az nem szokott annyira nagy lenni.
2016. júl. 28. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Orsay: most!!!


Nézz körül a weboldalukon 😉

2016. júl. 29. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Akkor, vagyis mostanában kezdödnek el
2016. aug. 12. 03:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!