Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Férfiak/srácok a munkahelyen...

Férfiak/srácok a munkahelyen az öltözőben mindenki boxert hord nálatok? Vagy van még aki hagyományos fecske alsót hord?

Figyelt kérdés

Milyen ez az arány nálatok?

Van hogy munkahelyre más alsót vesztek fel mint otthon, kényelmi, praktikus vagy egyéb szempontból?



jan. 3. 14:46
A kérdező szavazást indított:
Szűk boxer
Laza boxer
Hagyományos fecske alsó
36 szavazat
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%

Tapasztalatom szerint a melóhelyek 90%ában nem mászkálnak az emberek alsógatyában.


Viszonylag ritka, hogy ott kelljen átöltözni ha uniformis van. És még az sincs a legtöbb helyen.

jan. 3. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Én nem ismerek olyat évtizedek óta aki fecskét hord. Nekem minden ismerősöm boxer hord.
jan. 3. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
jelen. Fecskét hordok
jan. 3. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
Soha nem hordtam boxert és nem is fogok. Leszorítja a felső gatya és az ember beleköt 1 óra alatt.
jan. 3. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
Szűk boxer van mindenkin
jan. 4. 04:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Nálunk is szűk boxer van mindenki, csak én hordok fecskét.
jan. 4. 05:58
 7/19 anonim ***** válasza:
Nálunk is úgy tudom csak én hordok fecskét, mindenki más szűk boxert.
jan. 4. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 ZsocaLatex&PVC ***** válasza:
Fecske forever!
jan. 4. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim válasza:
Fecsket hordok, nem ert meg atrocitás emiatt a munkahelyen, nem is figyeljük az öltözőben egymást inkább azon vagyunk, hogy menjünk és minél hamarabb teljen az idő és jöjjünk haza, nem igazán van kedvünk meg erőnk ilyen jelentéktelen hülyeségekkel foglalkozni, hogy a másik mit hord, az se izgatna ha pucéron öltöznénk :D
jan. 6. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

Én a suliról tudok nyilatkozni:


Általánosban és gimiben is én voltam az egyetlen az osztályból (évfolyamból) aki fecskét hordott. Sosem szóltak be emiatt, nem ezt nézegettük igazán. Mondjuk nekem feltűnt, hogy csak én hordok fecskét de hát kényelmes. Boxerem is van már, az is kényelmes, csak abból nagyon jól kell fazont választani, hogy kényelmes legyen.

jan. 6. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!