Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Fiúk!Nektek mit kell hordanoto...

Fiúk!Nektek mit kell hordanotok tesi órán?

Figyelt kérdés
Írjatok kort meg sulitipust is!

jan. 6. 21:47
 1/10 Somló Volán Zrt. válasza:
100%

Nekünk igazából nem nagyon szokott beleszólni a tesitanár, hogy mit vegyünk fel, de ha olyan van mindig szól, hogy legyen kabát, hosszú ujjú, stb... Igazából tökmindegy milyen színű ruhában tesizünk, csak könnyen lehessen benne mozogni. Én szabadidő nadrágot szoktam elpakolni fehér pólóval, vagy az iskolai pólóbal, amin az iskola neve és címere is rajt van. Nyáron természetesen rövid gatya, olyan is volt, hogy félmeztelenül tesiztünk, de legtöbbször akkor is rövid ujjú pólóban szoktam lenni, de azon gondolkozok, hogy nyáron lehet, hogy jobb lenne nekem trikóban tesizni. Úgy rémlik mintha már ezt megvalósítottam volna, de nem emlékszem.


Idén töltöm be a 18-at.


Gimnázium.

jan. 6. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Ja igazad van, szerintem is a trikó a legjobb tesihez.Nem tudom miért nem az van alapból.
jan. 6. 22:55
 3/10 anonim ***** válasza:
Miért szerinted mit kéne? Egy rövid pólót ami lehetőleg fehér, valami rövidgatyát és tornacipőt.
jan. 7. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
62%

Mi legtöbben trikóban tesizünk

Hónaljunkat borotváljuk

Amikor nyáron futásból van felmérés vagy kint focizunk sokan félmeztelen vagyunk

jan. 7. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Már rég nem vagyok sulis. Nálunk annó fekete rövidgatya kellett. Tök mindegy milyen, csak fekete színű legyen. Ehhez a gimnázium egyen-pólója kellett. Meg persze valami sportcipő. Külön erre nem volt előírás. Ha valaki másban volt, akkor jöttek különböző szankciók. Pl. 100 guggolás, meg ilyenek...
jan. 7. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
54%
Fehér póló, térd fölé érő fekete vagy kék rövidnadrág. Sportcipő vagy tornacipő. Lányoknál is ez volt az uniformis.
jan. 7. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Sulis tesipóló és sötét rövidnadrág, ez az, ami kötelező, viszont nálunk időjárástól függetlenül, szóval ez azért nálunk szerintem elég szigorú. (Gimnázium, 17 vagyok)
jan. 7. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
Fehér póló, kék rövidnadrág, fehér váltózokni és tornacipő. 16/F (budapesti gimnázium)
jan. 8. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Mi piros rövidnadrágot hordunk fehér trikóval, fehér váltózokni és teremcipő bentre, futócipő kintre. Először mi zsémbelődtünk a trikó miatt, de aztán pár óra után rájöttünk legtöbben, hogy jééé... kényelmesebb mint pólóban. Ha melegben futunk vagy focizunk, legtöbbünk félmeztelen, de néhányan a szertorna teremben se veszünk atlétát. Ha nincs rendben vmi, 20 fekvőtámasz. F17, gimi
jan. 9. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
fekete rövidnadrág, fehér póló, fehértalpú sportcipő vagy tornacipő. Hosszúszárú szabadidőruha csak kinti foglalkozásokra vehető fel. 17f szakgimnázium
jan. 10. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!