Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Fiúk! Hogy éltétek meg a...

Fiúk! Hogy éltétek meg a kamaszodást?

Figyelt kérdés

Lányként nem tudom elképzelni, hogy az ellenkező nem hogyan éli meg ezt a korszakot, mennyivel lehet más, mint egy lánynak.

Ezen belül az is érdekel, hogy pl. milyen érzés a mutálás, de bármilyen tapasztalat megosztását szívesen fogadok!:)



dec. 4. 15:56
 1/7 anonim ***** válasza:
48%
Ezt miért az öltözködés kategóriában írtad ki?
dec. 4. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

1

A tini párkapcsolatok kategóriában volt először, aztán átkerült ide

dec. 4. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
14%
Semmi érdekes.Vertem a fa$omat éjjel nappal.Ennyi érdekessége volt.
dec. 6. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Számomra elég szörnyű emlék a kamaszkorom. Tele volt az arcom pattanásokkal, alacsonynak éreztem magam az osztálytársaimhoz képest, a megjelenésem sem volt valami férfias (nagyon sovány voltam, semmi izom, az arcszőrzetem csak későn erősödött meg), úgyhogy ezek miatt nem nagyon mertem közeledni a lányokhoz, csak reménytelenül epekedtem utánuk. :)

Így visszagondolva az öltözködésem meg a frizurám sem volt valami menő, valószínűleg ilyen "anyuka pici fia" benyomást kelthettem. Az sem segített, hgy sokdioptriás (béna SZTK) szemüveget hordtam.

A mutálás nem okozott gondot a hétköznapi helyzetekben, de az énekórákat gyűlöltem, mert a tanárnak az volt a mániája, hogy feleltet éneklésből. Ilyenkor elszorult a torkom, elcsuklott a hangom, és az egész osztály rajtam röhögött.

Egyetemen szerencsére ennek vége lett, felszabadultam, rátaláltam a stílusomra, saját magamnak vásároltam a ruháimat, szakállat növesztettem, rögtön lett is barátnőm. :)

dec. 14. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
17%
Állandóan vertem, ennyi
dec. 14. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
0%
Máshogy néztem a csinosabb tanárnénikre
dec. 14. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem tudom mire gondolsz pontosan. Nálam nem volt semmilyen emlékezetes maradandó meghatározó élményem. A mutálás sem egyik napról a másikra történt. És nem úgy képzeld el, hogy szopránból másnapra bariton lettem!
jan. 6. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!