Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Lányok, nők! Az öltözködési...

Lányok, nők! Az öltözködési szokásaitokat mennyiben befolyásolja a menstruáció?

Figyelt kérdés
Hogyan áll a menstruáció azzal összefüggésben, hogy azokon a napokon milyen ruhadarabokat vesztek fel? Mennyiben korlátoz titeket a menzesz öltözködés terén?

jan. 9. 11:52
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Amúgy se hordok fehéret, szóval ilyen téren nem gáz.


Általában az elsõ 1-2 napon nem vesznek fel farmert vagy olyan cuccokat amik szorítanak, sem pvct ami bepállik.


Leggings vagy sztreccses szoknya inkább, és fekete egyszínû pamut bugyi.

jan. 9. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Semennyire sem.
jan. 11. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Nem veszek fel hason szorosabbat, fehér nadrágot, meg olyat, amihez alapból g-stringet vennék fel, mivel abba nem lehet hagyományos betétet tenni.
jan. 11. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%
Mióta menstruálok, pl fehér nadrágot nem szívesen veszek fel. Mivel sokszor volt már, hogy hamarabb jött meg a vártnál stb, sosem érzem biztonságban magam. Maximum a menstruáció után 5 nappal, akkor azért csak nem kezdődik újra. A legerősebb napokon még mindig szeretem, ha tunika van rajtam vagy legalább derékra köthető kardigán. Igaz, hogy mostanában nem áztam már át a dupla védelem miatt, de mivel erős a vérzésem, erősen belém égett amikor tini korombam átáztam párszor és nagyon kellemetlen volt. Sosem leszek már olyan laza, mint mielőtt nem menstruáltam, ez egy folytonos stressz az életembem, hogy mikor fog megjönni. Irigylem a férfiakat, hogy nem kell ezzel együtt élniük.
jan. 12. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Én nem korlátozom ilyenkor magam az öltözködésben.L
jan. 14. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Kényelmesebb bugyit hordok, van kifejezetten erre az időszakra. Fehér alsót nem veszek fel. Ameddig tini voltam sokszor hosszú pulcsit, kardigánt, tunikát vettem a legdurvább napra a suliban, hogyha baleset lenne, se látszon. Most első napokban szoknyát, ruhát nem hordok csak.
jan. 14. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!