Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Lányok, nők! Ti fel mertek...

Lányok, nők! Ti fel mertek venni fehér nadrágot menstruáció idején?

Figyelt kérdés
Vesztek fel fehér nadrágot, ha megvan a vérzés? Tampont, vagy betétet használtok ilyenkor hozzá? Milyen módszerrel oldjátok meg?

2023. okt. 4. 07:16
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Muszaj, mert eü dolgozó vagyok. Illetve mostanában már elfogadott a színes scrub is úgyhogy már nem muszáj fehérben tolni a műszakot.


Egyébként meg tampon és betét. A tampont meg cserelem, ahogy érzem hogy megtelt.

2023. okt. 4. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 winR ***** válasza:
100%
Persze, tampon + tisztasági betét.
2023. okt. 4. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Metionin ***** válasza:
100%
Alapból nem hordok semmi fehéret de volt, amikor kötelező munkaruhám volt a fehér nadrág (kórházi labor, hűtőház, gyógyszergyár). Ilyenkor felvettem persze. Tampont használok alatta a biztonság kedvéért egy tisztaságival, ezzel a kombóval sosem áztam át semmilyen nadrágban.
2023. okt. 4. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem, de máskor sem
2023. okt. 4. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
44%

Nem hordok fehér nadrágot.


Ha fehér felső van rajtam, akkor, és csak akkor leöntöm magam kávéval, kakaóval, paradicsomos szósszal.


Nem tudom, mit csinálnék, ha lenne kötelező fehér munkaruhám, mert tampont nem használok.

2023. okt. 4. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én nem szeretem a fehér nadrágot, de én is eü-s vagyok. Én már kerültem így "bajba", szóval inkább nem venném fel, ha nem muszáj. Nekem mondjuk zavaros a vérzésem. Tampon+betét.
2023. okt. 5. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem, még akkor sem, ha nincs meg, mert félek, hogy előbb jön meg vagy összemaszatolom magam valamivel a tömegközlekedésen, vagy leeszem. Nagyon tetszenek a fehér nadrágok, de nem érzem benne komfortosan magamat.
2023. okt. 7. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!