Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » “Modál” anyagú póló?

“Modál” anyagú póló?

Figyelt kérdés

Alin keresgéltem pólót és találtam egy a címben említett anyagból készültet.

Ez milyen fajta anyag? Mennyiben különbözik a “polyester”-ből készült pólótól? Polyester pólót már vettem aliról és ebayről is, de annak az anyagnak a tapintása valami borzasztó volt, pedig 7000ft azért nem a legalja kategória egy pólóért, főleg ali-n.

A lényeg, hogy a modál anyag minőségéről érdeklődnek, a póló mait vennék 3600ft. A printfashion vagy pamutlaboros pólókhoz képest milyen a minősége?



jan. 9. 21:33
 1/1 anonim ***** válasza:

Modál

A modál nagyon hasonló a viszkózhoz. Szintén egy rugalmasságot biztosító anyag, amely annyiban különbözik társától, hogy másképp történik az előállítása, ám a végeredmény mégis szinte megegyezik. Általában a modált inkább keverik, mint önállóan használják fel. A viszkózhoz viszonyítva tartósabb és rugalmasabb anyagot kapunk, amelyet sokféle textillel keverve találhatunk meg. Poliamiddal és pamuttal egyaránt keverik. A lézervágott, varrás nélküli fehérneműk többsége főként modálból áll össze.


Légáteresztő

Rugalmas

Tartós

Kellemes tapintású

jan. 9. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!