Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Nem égő ilyeneket viselni?

Nem égő ilyeneket viselni?

Figyelt kérdés

Láttam valaki kezén egy búvárórát, egy Seiko modellt, azt hittem Rolex submariner, de ugye nem az.

Ez nem ciki a viselőnek? Amikor szembesül vele valaki, hogy te nem "AZT", csak "OLYAT" "HASONLÓT" viselsz?


És nem csak órákról beszélek.



jan. 12. 15:01
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
89%
Nem, sokkal "cikibb" AZT viselni azért, hogy lássák rajtad!
jan. 12. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem ciki. Ha neki megfelel, miért ne viselhetné?! Engem tökre hidegen hagy, hogy az utcán egy ismeretlen emberen mi van, ha nem extrém módon ízléstelen. Egy órakoppintás, ráadásul ha nem a legalja kínai minőség, szerintem nem az.
jan. 12. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Miért érdekel téged, hogy egy ismeretlen ember kezén melyik márkás, ismertebb óra van, a seiko egyáltalán nem rossz óra, azok a modellek, amik hasonlítanak egy submarinerre is 200k-1milla közé tehetők, amennyiben új a darab. Szerintem erős túlzás azt mondani, hogy egy seiko óra rolex koppintás, lehet hasonlítanak, de ilyet nem állíthatunk :)
jan. 12. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
nem mindenki sznob
jan. 12. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:

4.


Pizzát rendelsz.

Kapsz egy karéj kenyeret, kechup-al megkenve, rajta reszelt sajt, meg olasz főszer, és 2 karika olcsó paprikás szalámi, és ez lesütve.

Eszed, vagy sznob vagy?

jan. 12. 15:53
 6/18 anonim ***** válasza:
97%
Honnan tudod, hogy nem pont kenyeret kért és nem pizzát?
jan. 12. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 Noren1989 ***** válasza:
100%
Nber, nàlad valami gond van.
jan. 12. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
A Rolexnek nincs monopóliuma a búvárórák felett. Aki Seikót vesz, az Seikót is akar venni. Nem veszi meg véletlenül, mert Rolexnek hiszi. Ha meg az van a csuklóján, amit akar, akkor miért érezné cikinek? Ciki te vagy.
jan. 12. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
38%

4-es: ha szerinted egy PIZZA egy karéj KENYÉR, KETCHUPPAL, akkor nagyon nem tudod, mi egy pizza.

Eleve nem kenyér, de ketchup SOHA nincs rajta, olyan, hogy "olasz füszer" eleve nem létezik, csak MO_on, a paprikás szaláminak sincs keresnivalója rajta - akár olcsóbb, akár sem, és NEM reszelt sajt van rajta, hanem mozzarrella szeletek.

Nem vagyok sznob, de ilyen moslékot nem eszem, az eredeti finom étel, amit meg írtál, ipari hulladékok gyüjteménye!

jan. 12. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
31%
NEM; csak NEKED nincs fogalmad arról, mi egy pizza, mármint az TÉNYLEG AZ!
jan. 12. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!