Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Viselhet -e egy tanárnő ilyen...

Viselhet -e egy tanárnő ilyen rövidnadrágot az iskolában? Őszintén nekem amúgy semmi bajom az ilyen hosszú nadrágokkal mégis mióta tanítok félek ilyeneket felhúzni.

Figyelt kérdés
[link]

2022. ápr. 2. 12:07
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
17%

Miért ne? Ez nem extrém rövid, pl.: [link]


Bár...: [link]

2022. ápr. 2. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
38%

Nem véletlenül érzed,hogy nem kellene.

Egy valamirevaló iskolában az igazgató első nap kivágna ebben.

Mondjuk amilyen oktatásirendszer lett és mennyire kevés alkalmas pedagógus maradt a pályán, simán lehet,hogy bikiniben is taníthatnának.

2022. ápr. 2. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
61%

2.-ra.


Mert egy rövidebb nyári egybe ruha hosszabb?

Ráadásul ez nadrág, alul-középen zárt.


A hozzád hasonló szülők miatt lesz annyi homár fiú manapság.

2022. ápr. 2. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
12%
#3, igazad van, csak azzal vitatkoznék, hogy nem melegek lesznek (az nem bizonyított, hogy mitől van), hanem incelek, de azok biztosan. És incelnek lenni sokkal, de sokkal rosszabb.
2022. ápr. 2. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
37%
Előző vagyok, amúgy szerintem teljesen oké, ha fiatalabb a tanárnő. Utána sincs vele nagy baj, csak furán fog kinézni, úgy tűnik mintha nagyon próbálna kompenzálni, fiatalnak tűnni, ekkor már más fazont érdemes keresni.
2022. ápr. 2. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
46%

Nincs gyerekem és férfi vagyok.

Szerintem semmi szükség,hogy kamasz kölyök csorgassák a nyálukat egy rövidgatyás tanárnőre, abban az időszakban,amikor még egy női bringa látványa is merevedést okoz.

A szülőknek sem az lenne az első gondolatuk,hogy na,ez biztos jól tanít matekot.

Férfi tanár is fura lenne atlétában a tábla mellett.

Tekintély romboló öltözék.

2022. ápr. 2. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
59%
Szerinted egy fiatal nőnek (sokszor 30 alatt ráadásul) mégis mit kéne hordania 40 fokban? Valami nagymama-nadrágot, vagy egyből csadort? Pár fogyatékos, magát kontrollálni képtelen kisfiú miatt dobja el a nőiességét? Sajnálom, de itt tényleg nem az időjáráshoz és korukhoz megfelelően öltöző nőkkel van baj. És tényleg azt hiszed hogy egy nadrágtól függ, hogy valakinek mennyi tekintélye van?
2022. ápr. 2. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
33%

#6-os

Én veled értek egyet. Kamaszkorunkban tényleg még a női bringára is😆

Ügyészségen dolgoztam pár évig (semmi komoly pozíció) egyik nap előttem ment be egy szoknyás csinos nő.

Kicsit kirívó volt az öltözéke , de tényleg jól nézett ki.

Első napja volt gyakornokként.

Kivágta a főnök, hogy ez nem kupleráj, öltözzön fel normálisan, ha itt akar dolgozni.

Tényleg színfolt volt, abban a sivár környezetben, de nem odaillő volt az az öltözék.

Sírva ment haza.

Aztán egy egyszerű nadrág kosztümben járt be.

Sokat számít, hogy az öltözéked mit üzen rólad, főként, ha felelősségteljes állásod van.

2022. ápr. 2. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
84%

Még négy év Fidesz, és megnépszavazzuk ezt is:

Akarja-e Ön, hogy keresztyéni hitben és iskolaköpenyben fejlődő pirospozsgás gyermekei szexuális húsárúként tekinthessenek az erkölcsi nevelésükért felelős pedagógusokra?

() IGEN () NEM

2022. ápr. 2. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
Akkor ez sem játszik? [link]
2022. ápr. 2. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!