Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szokott valaki aludni harisnyába?

Szokott valaki aludni harisnyába?

Figyelt kérdés
Már egy pár napja ebben alszom hosszú felsővel, és igen meg szerettem. Van rajtam kívül még valaki aki így szokott aludni?

jan. 13. 09:28
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
91%
Persze
jan. 13. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
82%
Igen egy sima 20 Den-es testszínűben szoktam aludni
jan. 13. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
100%
Nem, van plüss pizsamám meg gyapjú zoknim
jan. 13. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
76%
Meg merem kockáztatni hogy nem nő vagy. 😄
jan. 13. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
90%
Kb egy hete én is harisnyában alszok. Mikor be jönnek az ilyen hidegek mint mostanában vannak akkor így szoktam.
jan. 13. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 A kérdező kommentje:
És ezt te miből gondolod ötöske?
jan. 13. 12:02
 7/29 anonim ***** válasza:
55%

Nem én vagyok az ötös, de nekem is úgy tûnik ez egy recska kérdés.



Onnan gondoljuk itt többen, hogy van valami harisnya fétises pasi, aki ide néha tesz fel kérdést, mert mindog ugyanolyan kérdéseket tesz fel.


Nõi szemmel baromira nem praktikus dolgokat kérdez valaki, és van egy rejtett szexuális felhangja a dolognak.



Hordunk-e bugyi nélkül harisnyát? Alszol-e harisnyában? Sok-e ilyen meg olyan neccharisnyát venni suliba?



Szerintem harisnya annyira nem kényelmes, hogy aludj benne. Meg annyira nem is meleg, ha igazán fázol, egy vastag pizsinadrág sokkal inkább melegít.


Soha nem jutna eszembe direkt harisnyában aludni, mert macerás is. Zoknit félálomban le lehet rúgni ha már túl meleged van, de egy harisnyához fel kell kelni hogy levedd.

Hajnal kettõkor ki a tököm áll neki kimászni az ágyból meg nekivetkõzni?


Normális embernek a hétköznapi életben ez eszébe nem jut, mert nem egy praktikus dolog.



Bár gondolom neked szexi a gondolat, és pusztán emiatt bele akarod dumálni a csajokat.



Barátnõd nincs? Vele nem tudod ezt megbeszélni?

jan. 13. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim válasza:
100%
Erről amúgy az jutott eszembe, hogy itt egy "csaj" írt, hogy nincs-e kedvem szilveszterezni vele. Csak az volt feltűnő, hogy harisnyákat kérdezgetett, meg hogy veszek-e fel, csillogósat, neccharisnyát. Úgy adta elő, hogy mit vegyünk fel. Nem mentem és másnap is elkezdett harisnyázni, kiderült egy harisnya fétises pasi.
jan. 13. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
ban
jan. 13. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
92%
A kedves 7-es nek üzenem miért olyan hihetetlen szereted hogy valaki harisnyában alszik? Egyáltalán nem az én is alszok benne, meg egy kollégám is mondta hogy szokott. Nincsen ebben semmi különös szeretem. De te tudod!!
jan. 14. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!