Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » W28 | L32 méretű női farmer...

W28 | L32 méretű női farmer mekkorának felel meg?

Figyelt kérdés

XXS, pici méret?

Nekem az összes nadrágomban vagy XXS vagy 32 van.

Ilyen méretezést még nem láttam


jan. 15. 19:27
 1/8 anonim ***** válasza:

A W a derékbőséget jelenti, az L pedig a nadrágszár hosszát.

Régen csak a derékbőséget adták meg a farmernél. A 26-os az olyan XS vagy S méret (rám 162 cm magasság és kb 48 kg mellett volt jó), a 27-es már egyértelműen S (52 kg-osan már ezt hordtam, a 26-os rám sem jött), a 28-as pedig már inkább M (ez a méret mindig nagy volt rám).

De már jóideje alkalmazzák, hogy a szárhosszt is megadják a méretezésben, mert ez sokat segít a választásban azoknak, akiknek mindig gondjuk volt azzal, hogy az összes farmert fel kell hajtaniuk, vagy épp mind túl rövid. A 32-es hosszúság általában a kicsit magasabb lányoknak jó, szerintem minimum 170 cm magasság körül. Nekem a 162 centimmel 30-as szárhosszúságú nadrág kell.

jan. 15. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Ahj… pedig xxs-ként szerepel, a címke elbizonytalanított.

Én is 162 cm vagyok, de sok nadrág még nekem is rövid!

szóval ez fixen nagy lenne bőségre. Kár.

jan. 15. 20:09
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Ja, még valami. A te nadrágjaidban a 32-es az egy másfajta számozás, nem farmer derékméretet jelöl, hanem egy ilyen általános női ruha számozás (konfekcióméretnek is nevezik, lényegtelen).

Ebben a számozásban a 26-os derékbőségű farmer inkább a 34-es méretnek felel meg, a 27-es farmer a 36-osnak (ez az én méretem), a 28-as farmer pedig már a 38-as felé hajlik.

Ha neked XXS és 32 van a nadrágjaidban, akkor valószínűleg W 25-ös farmer a méreted (azalatt nem is tudom, létezik-e még egyáltalán felnőtt méret, de talán a 25-ös már nem lenne nagy rád), hosszúságra pedig több mint valószínű, hogy maximum L 30-as, de az is lehet, hogy L 28. Ha ilyen kisméretű ruhát hordasz, nemigen lehetsz magas. A W 28 L 32-es farmer biztos, hogy nagyon nagy rád.

jan. 15. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Most látom, mit írtál a 2-es válaszban. 162 cm vagy, de sok nadrág rövid? Jó hosszúlábú vagy, modell alkat lehetsz. :) Hát igen, nem szentírás, hogy minél alacsonyabb valaki, annál rövidebb a lába, vannak szerencsések, akikre nem igaz.

Szóval ja. Bő lesz az a nadrág.

jan. 15. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Nem, egyáltalán nem vagyok hosszú lábú csak ilyen fura ‘divat’ van .. vagy nem is tudom.


32-es, 24-es (legritkább) vagy xxs a jelölés.


Akkor ezt elengedtem, köszönöm a segítséget :)

jan. 15. 20:48
 6/8 anonim ***** válasza:

Ennek a nadrágnak a méretei inchben vannak megadva. A "W" a szélességet jelenti az "L" a hosszt.

W28 = waist 28 = derékszélesség 28 inch = 71 cm.

L32= length 32 = hossz 32 inch.

Nagyon nagy lesz rád. Neked farmerban W24-es a méreted, ami derékbősége 61 cm.

Az alábbi táblázatban szereplő teljesen másik méretezés szerint 32-es méretet hordhatsz, ami XS-nek megfelelő és 58-62cm a derékméreted ez alapján.

[link]

jan. 15. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Az egyetlen normális méretezési mód.

Az ilyen XS meg társai csak játék a betűkkel, minden ruhadarabnál, országban és korban is lehet eltérő, egy szívlapáttal verném agyon, aki kitalálta.

jan. 16. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
170 cm vagyok 56 kg,26/32-es nadràgot hordok.Nèmelyik modellből 25-öst,meg nèha 30-as hosszt,de szeretem ha takarja a farmer a bokàm.Amúgy igen àltalában S méret,nagy ritkán XS
jan. 17. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!