Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ha jó minőségű napszemüveget...

Ha jó minőségű napszemüveget akarok venni, milyen márkát (esetleg darabot) javasoltok?

Figyelt kérdés
jan. 16. 00:32
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Ray-Ban, Oakley, Polaroid
jan. 16. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

az olcsó: polaroid

divatos, minőségibb: ray-ban

jan. 16. 02:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Persol
jan. 16. 04:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Mire kell? Divat, sport, meló,...?

Mennyid van rá?

Nemed?

Öltözködésed?

jan. 16. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 EG0 ***** válasza:

Nagyjából bármit megvehetsz, amit a Luxottica vagy a Safilo gyárt.

Az árkülönbséget leginkább a rajtuk lévő logó adja.

[link]

Egyébként ahogy négyes írja: mire kell? Nyilván pl. havon vagy vezetéshez nem feltétlen ugyanaz kell, mint egy belvárosi sétához.

jan. 16. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Most nem azért, hogy mekkora modell alkat vagyok, de nekem az 5000 forintos munkavédelmi napszemüvegre már többen rákérdeztek, milyen márka mert jól néz ki. Teljesen le vannak döbbenve, amikor elmondom hogy a barkácsboltban lehet venni ilyet.

A mai napig jól tart a szára és kényelmes viselni. Full fekete műanyag így nem színeződik el. A márkaboltban vett ray-ban aranyszínű szárán már pár hónap után látszott az izzadság nyoma.

jan. 16. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Napszemüveg műfajban nagy csodák nincsenek. Hacsak nem valami ócskapiacon veszed, akkor megfelelő fényvédelem ma már mindegyikben kell legyen, anélkül nem lehet forgalmazni őket. Mikor szemműtétem volt minden napszemüvegemet bevizsgáltattam, a pár ezer forintos fast fashion modellek pont ugyanúgy jól védtek az UV-tól mint az optikában vásárolt drága darab. Anyaghasználatát tekintve meg ugye kb mindegyik műanyag.
jan. 16. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

7

A gagyik műanyagok. A normàlisabbaknak üveg lencséjük van ecetát kerettel.

jan. 17. 04:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 EG0 ***** válasza:
7-es: a fényvédelmen kívül azért számít az is, hogy kicsit se torzítson a lencse. Pl. amikor első Oakley-mat megvettem, rögtön feltűnt, hogy mennyivel élesebben látok vele, mint egy "piacos" szemüveggel. (Természetesen nem üveg lencsés az sem, ahogy a napszemüveg lencsék általában nem üvegből vannak.)
jan. 22. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

9

A minőségi napszemüveglencsék üvegből vannak. A műanyaglencsét többnyire gagyi gyàrtók meg a sportszemüvegeknél használnak, ahol szempont a tömeg. De ha valaki hétköznapokra akar a kristályüveg lencse a legminőségibb legtartósabb opció.

jan. 22. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!