Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Férfiként, ha kapnál egyet,...

Férfiként, ha kapnál egyet, viselnéd, eladnád, tovább ajándékoznád, vagy el sem fogadnád? Vagy nem is adna neked senki ilyet, mert tudják, hogy neked ez bóvli?


jan. 16. 00:34
1 2
 1/13 Mojjo ***** válasza:
72%

Búvár órát semmiképp nem hordanék, mert penetráns ocsmánynak találom az összeset. De nem azért, mert "nekem ez bóvli", hanem mert ez az órastílus nem nekem lett kitalálva.

De amúgy most a kérdés tulajdonképpen arról szól, hogy "nézzétek, annyi pénzem van, hogy a Seiko nekem már bóvli", vagy mi?

jan. 16. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 b1812567 ***** válasza:
67%

Udvariasan megköszönném, és eltenném a szekrénybe. Valószínűleg csak nagyon ritkán hordanám.


Nem mintha bajom lenne a gyártóval, csak ez a design nem passzol az ízlésemhez. Másrészt, akkor szoktam le a karóráról, amikor azon kaptam magam, hogy folyton ránézek, mennyi az idő. Rossz szokás. Először az övemen hordtam, aztán teljesen elhagytam az óra hordást, amikor mobilom lett.

jan. 16. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 EG0 ***** válasza:
55%

Tehát ha kapnék egy 300.000 forintos karórát ajándékba, akkor elfogadnám-e?

Vagy hozzávágnám az ajándékozóhoz, hogy ezzel a "bóvlival" akarja kiszúrni a szemem?

Valamiért úgy sejtem, hogy te viszont nem vettél neki hasonló értékben ajándékot a munkahelyeden megkeresett fizetésedből...

jan. 16. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
67%
Nem tetszik, nem hordanàm.
jan. 16. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
14%
Nem értek az órákhoz, de itt sokszor olvastam, hogy a búváróra proli, és a Seiko nem jó márka. De nem tudom, hogy így van-e.
jan. 16. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
36%
Mai világban óra? Ott a telefonom. Biztos nem örülnék neki, adnám tovább.
jan. 16. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
44%
Oh már megint a Seiko. Ennyit szenvedni ezzel.
jan. 16. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
6%

Valaki nagyon rácuppant a témára.

Nem hordok amúgy órát, ezt sem hordanám. A telefon időt is mutat szerencsére.

jan. 16. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
45%

Megesik néha az életben, hogy jó szándékkal adnak valamit: Udvariasan megköszönöm, hadd legyen meg az öröme az illetőnek... aztán elteszem valahová mélyre.

Hogy mi bóvli, és mi nem, az lényegtelen, ha egyszer megjelenésüket illetően a nem bóvli dolgok se nyerik el jobban a tetszésemet. Attól az üresfejű viselkedéstől pedig meglehetősen távol állok, hogy magamra aggatott vagyontárgyakkal akarjam kifejezni a telep szélén felvonulva önmagam értékét.

(Amúgy se bírnom elviselni, hogy bármi rajtam fityegjen, karórákat is ide értve.)

jan. 17. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Természetesen elfogadnám, de nem hordanám, mert nem tetszenek a hagyományos órák.
jan. 23. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!