Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szeretném a magas derekú...

Szeretném a magas derekú nadrágokat ki próbálni..egy ideje már szemezek velük.. Szerintetek így elsőre kényelmes lesz egész nap hordani?? Ti hogyan hordjátok őket??

Figyelt kérdés

végül úgy döntöttem beruházok és elmentem venni néhányat..hoztam farmert, leggingseket egy bőr nacit és két farmer hatású jegginget..fel próbáltam mindegyiket és azt kell mondjam jól álltak..dee sajnos nem a legkényelmesebb viselet..kicsit nyomasztott, zavart meg furcsa volt, hogy ott van a nadrág dereka a hasam tetején..eddig a seggemen hordott csípőgatyák voltak a nyerők..azokat egyáltalán nem éreztem rajtam meg nem is kellett igazgatni se le se föl..a leggings még nem is olyan gáz meg a jegging se vészes, elviselhető..a farmer meg a bőr naci viszont olyan, hogy ha a derekam legvékonyabb pontjára fel húzom, ami elég magasan van, olyan pár centivel a köldök fölött..övvel egész tűrhető és kevésbé zavaró és hozzá szoknék gyorsan ha ott maradna a nadrág rendesen a hasamon..de így le csúszik oda ahol borzasztó kényelmetlen..és állandóan húzkodnom kell felfele..ha az övet nagyon meg szorítom fennt marad de agyon szorít..

így hát egyelőre még csak itthon kísérletezek velük..bár tegnap városba pár órát az egyik leggingsbe mentem és bírtam minden gond nélkül..csak lehajlás után kellett igazítanom rajt egyszer mert lecsúszott aztán mikor vissza húztam magamra hirtelen sikerült jól fel rántanom majdnem a mellemig kb ..azt az egyik kiscsaj oda is szólt, hogy azaz húzd is fel a nyakadig had vágja szét a segged..😄

jó igaza volt véletlen tényleg nagyon fel húztam, elől hátul bevágott azonnal 😄de aztán igazítottam



jan. 16. 01:47
 1/6 anonim ***** válasza:

Ez a spanyolderék 69-ben jött divatba legutóbb.

Csak hosszú derekúakon csinos.

jan. 16. 02:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
viszonylag kényelmes nekem, probald ki szuk hosszuujjuval, olyannal, ami tepjesen rád formálódik hogy ugymondjam, ez egy nagyon jo oltozek
jan. 16. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nem értem valaki minek vesz ennyi mindent kísérleti jelleggel. Osszesen nincs ennyi utcai nadragom.

Na de hogy konkrét tippet mondjak, probald ki beturve. Ugy lehet elsore egy fokkal kenyelmesebb.

Amugy ez a viselet is olyan mint minden ami szamodra kenyelmetlen. Ha tudod h jol nezel ki benne akkor kibirod es egy ido utan megszokod

jan. 16. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Egyetértek a hármassal, meg lehet szokni. Megfelelő méretet kell találni, ami tuti nem szűk, de nem is áll el a deréktól ha mondjuk hajolsz vagy ülsz, esetleg egy kicsit nyúlik, hogy evés, mensi vagy csak egy váratlan puffadás ne okozzon gondot. Amelyikhez lehet, ahhoz vegyél fel övet, hogy helyén tartsa.
jan. 16. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

3.

Mert kamu kérdés.

jan. 16. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nekem csak köldökig, vagy 1-2 centivel az alá érőek vannak, de megváltás, hogy nem kandikál ki a seggem ha lehajolok, nem kell folyton felhuzigálni, és nem buggyannak ki oldalt a kis muffinhájak még 48 kilósan is. Végre pont odáig ér, ahol semmibe nem vág be, és szépen a helyén tartja magát.

Persze vannak rosszabb szabásúak vagy anyagúak, amiket kényelmetlen viselni, mert mondjuk lötyög a derékon, vagy éppen túl merev, és ülés közben kettévágja a hasad. Meg a méretet is el kell találni. Én is van, hogy azt hiszem, hogy jó, aztán felpróbálom az eggyel nagyobbat, és kiderül, hogy igazából az a jó. Övet nem veszek fel hozzájuk, mert ahhoz betűrt felső kéne, én meg nem szeretem, nem áll jól. Ha viszont nem tűröm be a felsőt, átüt rajta az öv, az meg rosszul néz ki.

jan. 16. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!