Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mi illik fekete bőr nadrághoz?

Mi illik fekete bőr nadrághoz?

Figyelt kérdés
Fekete műbőr nadrág, szűk szárú középen 3ezüstszínű gombbal. Mit érdemes felvenni hozzá?
jan. 16. 13:49
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
83%
Fehér blúz,homokszín cuccok.
jan. 16. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Feketéhez bármilyen szín mehet.A gombok miatt viszont ne legyen arany minta/gomb a felsőn.
jan. 16. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Fekete csizma és fekete blúz.
jan. 16. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Piros rúzs
jan. 16. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
22%
Csincsillabunda.
jan. 16. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Bőrdzseki
jan. 16. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
A Zara-ban vannak nagyon szép blúzok leárazva.Azokkal is elegáns lenne.
jan. 16. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
85%

Kb bármilyen jewel tone (azaz mély, telített színek pl bordó zötétzöld, padlizsánlila, mustársárga, mély türkiz), fehér, krém, fekete is



Inkább a textúra az ami fontos. Pl valami puha fluffy pulcsi? Vagy egy puffos ujjú, könnyed blúz? Esetleg csipke?



A fontos az, hogy ha a bõr csillog, a felsőrész legyen matt.

Ha a bõr krokodil mintás, a felsőrészen ne legyen semmi minta vagy vizuálisan bonyolult dolog.

jan. 16. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is inkább a textúra számít. Nekem a fekete, műbőr szerű (valójában csak valami bevont farmer) nadrágomhoz a kedvenc viseletem egy semleges, világos homokszín árnyalatú, bolyhos, puha, laza kötésű pulóver. Ezzel vagány, mégis nőies, lágy, nem olyan vadmotoros az összhatás. Szóval én is arra szavaznék, hogy puhább, nőiesebb anyagú cuccokkal szép. Színekben szinte bármi, de a nagyon sötét árnyalatok, vagy a világos, pasztellesen lágy árnyalatok mutatnak jobban. Az élénk, csilli-villi színek (piros, citromsárga, azúrkék, fűzöld és hasonlók) túl erősek vele (bár van, akinek nem állna rosszul, de ahhoz nagyon olyan kell hogy legyen az illető természetes színvilága).
jan. 16. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Egy lazább fehér blúz és magassarkú. Így nagyon csinos leszel.
jan. 21. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!