Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Nők,férfiak mennyi bőrkabátoto...

Nők,férfiak mennyi bőrkabátotok van?Hány darabtól számít már soknak a nőknél és a ferfiaknál?

Figyelt kérdés
jan. 24. 10:57
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
67%
Férfi vagyok, nincs egy sem, és nem is hiányzik.
jan. 24. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
Nekem egy van, de az valódi bőr. 29F
jan. 24. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
Köszi a választ.
jan. 24. 11:00
 4/21 anonim ***** válasza:
100%
Nincs egy sem, régebben volt, de nem igazán volt sem praktikus, sem szép, sürgösen elajándékoztam
jan. 24. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
Mennek a pipák.Köszi
jan. 24. 11:12
 6/21 anonim ***** válasza:
100%

Férfi vagyok. Van több is.

Van egy hosszabb téli bélelt, velúrbőr. Ez már régóta, még egyetemista korom óta megvan. Kicsit kihíztam, ha összegombolom, elég passzos, ezért nem hordom. De kidobni sajnálom. Hátha még belefogyok...

Aztán van egy vastagabb barna bőr dzsekim. Ezt szeretem. Mikor nincs extrém téli hideg, akkor rendszeresen hordom is.

Van egy vékonyabb fekete. Ezt az átmenti tavaszi/őszi időben hordom.

És most a januári kiárusításokban vettem egy műbőrt. Nagyon tetszett, az áráért nem tudtam otthagyni. Bár mű, valószínűleg nem lesz túl tartós. Ha 2-3 szezont kibír, már elégedett leszek vele. Ez is vékonyabb dzseki, inkább tavaszra való.

Ennyi.

jan. 24. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%

Van egy lábszárig érő bőr trenchcoatom. Van egy klasszikus motoros bőrdzsekim. Van egy bőr kabátom/dzsekim, de azt elkérte a fiam (ilyen street casual darab) télire is jó, bár nem bélelt. Van könnyű tavaszi bőrdzsekim, szinte zakó.

F46

jan. 24. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 Metionin ***** válasza:
100%
Nekem 1 műbőr van.
jan. 24. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%
2 van, egy vastag protektoros motorozáshoz és egy irha kabát télire
jan. 24. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%

Van 6 vékonyabb bőrdzsekim, 3 vastagabb bőrkabátom 8 bőrnadrágom, 5 bőrszoknyám és 6 bőrkesztyűm. Imádom a valódi bőr ruhákat. Szerintem bőrből nincs olyan, hogy sok. Sosem elég :D

33/N

jan. 24. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!