Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Nők,férfiak mennyi bőrkabátoto...

Nők,férfiak mennyi bőrkabátotok van?Hány darabtól számít már soknak a nőknél és a ferfiaknál?

Figyelt kérdés
jan. 24. 10:57
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
100%
1, műbőr, tavasszal és ősszel hordom. Nekem ez bőven elég. Nyáron nem hordok kabátot, télre meg van egy vastag kabátom és ennyi. Sose értettem miért jó ha van 600 azonos funkciójú ruhadarabom, ezen a téren elég minimalista vagyok.
jan. 24. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
Ha 2-t elpasszolnék, akkor vennem kéne 2-t, hogy 1 se legyen.
jan. 24. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:

3:

Egy 18 éves. 14 évesen kaptam, akkor nagyon menőnek számított. Már nem hordom, lóg a szekrényben, majd a fiam megkapja, ha belenől (most 1 éves)


Mivel ezz egy vékony tavaszi kabát, de mivel nagyon menő volt, ezért a legnagyobb hidegben is ezt hordtam. Ezért 3 évvel később kaptam egy bélelt télit. Ezt a mai napig hordom, de már nagyon kopott, ezért csak kutyasétáltatáshoz meg hasonló helyekre hordom.


Mivel ez nagyon kopott tavaly télen beruháztam egy újba, remélem ez is hosszú ideig szolgál.

jan. 24. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat.Mindenkinek ment a zöld pipa.
jan. 24. 20:06
 15/21 anonim ***** válasza:

Egyelőre egy.

Nagyon rég vágytam már bőrdzsekire (csakis valódira) de mint minden ruhadarabot, ezt is nagyon válogatósan, háklisan kerestem, mert mindenből szinte csak olyan felel meg, amilyet a fejemben elképzeltem. Már azzal nulla körülire szűkítettem a lehetőségeket, hogy nem motoros, hanem farmerdzseki szabású bőrdzsekit akartam. Ja, meg sóher is vagyok. Aztán pár hónapja egy használtruhás webshopban találtam egy átmeneti bőrdzsekit. Farmerdzseki szabású, a gallér része teljesen felcipzározható, nincs "nyakörve", meg semmi ilyen motoros beütésű részlete, nincsenek steppelések, elöl van két jól elhelyezett, jó méretű, jó formájú mellzseb, tökély. Egyedül a színe nem passzolt az elképzelésemmel (nagyon sötét barnát szerettem volna), de felpróbálva megtetszett a semleges halvány bézs, imádom-darab. Viszont még mindig akarok egy sötétbarnát, csak mostmár béleltet. Azt hiszem, valami enyhén pasis beütésű vagányat.

jan. 24. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
15-ös, egy képet tudnál küldeni a dzeskiről? Kíváncsi vagyok, hogy hogyan is néz ki. Leírás alapján lehet én is ilyet keresek :)
jan. 24. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:

#16

Priviben ment :)

jan. 24. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 A kérdező kommentje:
Biztos nagyon jól néz ki #15.Ha gondolod ide kirakhatod a képet a dzsekiről.
jan. 25. 08:21
 19/21 anonim ***** válasza:
100%

"Sose értettem miért jó ha van 600 azonos funkciójú ruhadarabom"

Én szeretem váltogatni őket. Még ha funkcionálisan hasonlóak is, nem mindig minden nap ugyanabban lenni. Pl. cipőből, táskából sem csak egyet hordok egy szezonban. Van két hátizsákom, négy oldaltáskám és két laptoptáskám. Funkcionálisan ugyanazt tudják: a motyómat tudom benne magammal vinni. Mégis szeretem váltogatni őket. Kabátokkal is hasonlóan vagyok.

jan. 25. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 A kérdező kommentje:
Akkor nekem öttel nincs is olyan sok.
jan. 27. 10:21
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!