Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mikortól lesz elég jó idő a...

Mikortól lesz elég jó idő a bokáig, vádli közepéig érő gatyákig?

Figyelt kérdés

Előző évben sikerült 1000 ft-ból ilyen gatyákat szereznem, ráadásul vidámabb színekben, kék, narancs, piros. Egy hosszú gyatyát használok nagyjából egy éve, ami kényelmes, méretben jó és jól is áll. Ezen kívül csak egy olyan hosszú gatyám van, amit fel tudnék venni, de az nagyobb nálam, de éppen kellett még egy nadrág, mindkettő elszakadt. Egyébként az a személy vagyok, aki még a 40 fokban is általánosan hosszú gatyában jár, nincs melegem, szóval az eddigi években tényleg nem volt aktuális kérdés számomra, mert egyre mentek ilyen szempontból a hónapok. De akkor több lehetőségem volt. Még hideg van, viszont ha jól gondolom, a február és a március is még olyan kategória, amiben nem venne fel ilyesfajta gatyákat az ember, ha nem akar fázni.


Ti kb mikortól szoktatok rövidebb viseletben járni?


jan. 24. 16:30
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
63%

Ha 40 fokban is hosszúgatyában járkálsz, akkor neked sosem lesz olyan idő. Ne is gondolkodj februárban vagy márciusban :D

Amúgy szerintem a bokalengetős gatyát sosem kéne felvenni. Elég bénán néz ki.

jan. 24. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Ezek olyanok, amik jól néznek ki :D Tudom, nekem is meredek, de itthon rövidben vagyok, és kellemes. Szoknyát soha nem veszek fel, az a halálom, de az ilyen gatyákat kipróbálnám kintre. Egyébként sem lenne rajtam sokat. Munkában hosszú gatyát kell hordanom, és konyhán szoktam lenni zömében, netán fritun vagy grillen. Pár perc séta oda az út, nem viszem túlzásba a készülődést. Szabadnapjaimon meg vagy ki sem lépek a kutyasétáltatáson kívül, vagy csak közeli helyekre megyek, bevásárolni vagy vásárolgatni. De amúgy ha jól áll, ha nem, akkor is szeretném hordani, kérdés, hogy meddig várjak erre 😅
jan. 24. 16:42
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom mikor lesz itt olyan meleg, hogy meleged legyen hosszúgatyában :D
jan. 24. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Szerintem soha. xD Anno a panelban nappal, de főleg éjjel sokkal melegebb volt. Annyira megszoktam a "hőguta" hőmérsékletet, hogy kint pulcsiban voltam, mert nudli volt a bentihez képest. :'D Már téglában élek tíz éve, csoda, hogy eljutottam ideáig. Hát nosza, ki akarom próbálni ezeket!
jan. 24. 17:02
 5/13 anonim ***** válasza:
69%
De minek veszel 3 mázsa rövid(ebb) gatyát, ha még 40-ben is hosszúban vagy? Hiába olcsó, ha valami nem kell, akkor pénzkidobás. Vettél volna abból az X ezer Ft-ból inkább még egy hosszút.
jan. 24. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Összesen vettem 4 darabot 400 ft-ért. Ha nem kintre, hát itthonra tökéletes. Itthon az utolsó utáni gondolatom hosszú gatyában lenni. Kintre pedig igen, előnyben részesítem a hosszú gatyát, de amennyi szerencsém van tökéletes hosszú gatyát találni max 2000 forintért és már normálisabban viselem a kinti időt, nem veszek pulcsit, rövid ujjúban járok jó időben, idővel ezzel sem lesz gond.


Na de, a kérdésemre válaszolna valaki? xd Általánosan mikor, melyik hónapban cserélitek rövidebbre a nadrágotokat?

jan. 24. 19:10
 7/13 anonim ***** válasza:
0%
Hát 400 Ft-ért milyen lehet az a gatya? Rá sem szabad nézni, mert már attól is szétesik, max vitrinben.
jan. 24. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
100 ft volt, nem 400. Összesen fizettem értük 400 ft-ot, 100 ft/db. És nagyon jók, itthon hordom előző év óta. Kényelmes, jól áll, mosásnál nincs gond. Ellenben amit tíz éve vettem egy normális ruhaüzletben több mint tíz ezerért, fél hónapot nem bírt ki. Nem kell lenézni az olcsó ruhát. Amit olcsón vettem, éveket kibírtak, amikért sokat kifizettem, rövidesen dobhattam ki.
jan. 24. 19:19
 9/13 anonim ***** válasza:
53%
3 óra alatt elég sokat vesztett az értékéből, mert fent még 1000 volt összesen, na mindegy.
jan. 24. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
A 400 is benne van az 1000-ben.
jan. 24. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!