Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » A Benetton luxus márkának számít?

A Benetton luxus márkának számít?

Figyelt kérdés
Sokan azt mondják, hogy a Benetton egy luxus márkának számít lassan( olyan szintűnek mint pl. Michael Kors,Gucci,Massimo Dutti, stb…). Azt én is tudom hogy jó minőségűek, de én kétlem hogy egy Zaránál jobb. Valaki tud valami pozitívat/negatívat mondani róla? ! A luxus márka alatt azt értem, hogy drágák, különleges anyagból készülnek, igen egyedi dizájnja van. !

jan. 25. 13:37
 1/10 anonim ***** válasza:
84%
Ezek fast fashion brandek. A luxustól messze àllnak.
jan. 25. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
82%
Nem.
jan. 25. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
74%
Hát, egy H&M-nél jobb, de egy MK-t nem hiszem, hogy verne.
jan. 25. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
A Benetton biztos nem, de mondjuk szerintem a többi sem annyira. Mk táskát pár tízezerért már lehet venni pl. A Guccinak ha jól tudom van high fashion, meg olcsóbb vonala is. Egy Birkin táska, na az luxus. Szerintem. De mindenki mást ért már igazából a szó alatt.
jan. 25. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Én azt mondanám, hogy a nem olcsó, de kommersz márkák szintjén van, mint a Nike, Puma, Adidas. Tévében és utcán is hirdetik, mert bárki számára könnyen elérhető, de nem olyan olcsó, mint a H&M, Decathlon és pár más olcsóbb márka. A luxus márkáktól viszont fényévekre van.


Viszont láttál te már bárhol hamis Benetton cuccokat? Még az Adibast és Pume-t is másolják. A Gucci, MK és társait pláne. De én Benetton másolattal még nem találkoztam. Ahogy olyannal sem, hogy valaki Benettont akart volna venni, de inkább a hamisat olcsóbban, mint az eredeti.

jan. 26. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
5-ös: talán a 90-es években lehetett ilyen 😄
jan. 27. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
77%

5

80-as 90-es években ment nekik jól, fentebb is voltak pozícionálva akkoriban. Meg Magyarországon amúgy sem voltak jelen tudtommal. Ausztriában viszont majdnem minden 50k+ lakosú városban van.

jan. 27. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
39%

7

Mai napig van Benetton üzlet a Mammutban.

jan. 29. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
49%

8, igen, de a fiatalok már inkább a nemzetközi márkákat keresik, a Fjällräven Kånken, Eastpak, Patagonia mennek most nagyon.


De ezek sem a luxus kategóriák. Ha fizikailag bemész egy luxus ruhaüzletbe, ott az eladó kiskosztümben meg magassarkú cipõben lesz, nem lesznek kiírva árak, minden termékbõl csak egy lesz a polcon, és tuctuc zene helyett is valami finomabb lesz.



Ja és a Mammut nem mérvadó már. Az ilyen pláza bevásárlóközpontok haldoklanak, mert azok, akik messze laknak a 2010es évek óta már online vásárolnak, már nem utaznak be a fizikai boltba. Az átlagnak kevesebb a pénze is, ritkábban is vásárolnak.

Az ilyen hatalmas boltok a városközpontban veszteségesek, mert a bérleti díj meg drága, és egyre nehezebb kitermelni annyi pénzt ami fenntartsa.


Ezek a plázák 10-15 év múlva alig léteznek majd, a fele kongani fog az ürességtõl, vagy más fajta bizniszekkel lesz tele.

jan. 29. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
39%
9: azt írta a 7, hogy nem voltak jelen ami téves, hiszen még most is jelen vannak. A többi ágynemésed meg nem kapcsolódik, mert egy szót nem írtam a pozícionálásról.
jan. 31. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!