Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hordassz (hordanál) kézileg...

Hordassz (hordanál) kézileg készült ruhadarabokat? És ha igen, milyen kontexusban?

Figyelt kérdés
Lehet ez pl egy kézi kötött zokni, kézzel (géppel) háliag varrt ruha, otthon festett selyem sál, kézmûves ékszerek, horgolt pulcsi stb.

jan. 25. 14:46
A kérdező szavazást indított:
Igen, direkt keresem ezeket, és magam is készítek dolgokat.
Igen, de nincs ilyesmim mert drága, én meg nem tudom elkészíteni
Igen, de csak privátban mert cikinek érzem, ha látszik is rajta, hogy nem gyári
Néhány esetben igen, de bizonyos dologokat sosem vennék fel
Néha készítek dolgokat, de ezeket sosem hordom, használom. Vagy eleve félúton feladom ezeket.
Nem a stílusom az ilyesmi, de az ötlet tetszik. Vagy máson tetszik de magamon nem.
Nem tetszik, vagy gyerekesnek tartom, de mindenki azt hord amit akar
Kifejezetten ciki, ha látszik rajta, hogy otthon készült, nem tetszik az ilyesmi
Nem érdekel a dolog, azt veszek fel, ami anyagilag meg egyéb szempontból kényelmes, ha ez épp kézzel készült, ám legyen
Egyéb (vagy csak nincs vélemény, de én is gombokat akarok nyomni 😄)
13 szavazat
 1/10 anonim ***** válasza:
23%
Szövegkörnyezetben semmiképpen sem, de egyébként minden további nélkül. Nem is példa nélküli.
jan. 25. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Szituációs, nem nyelvészeti kontextusról van szó.



Úgy értem pl melóba, suliba felvennéd-e? Vagy a ház körül? Nyaralni? Aludni?

jan. 25. 14:54
 3/10 anonim ***** válasza:
75%

Megint tanultam valami újat. :-(

Igen

jan. 25. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Szoktam.
jan. 25. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Igen, kézzel kötött dolgokat szoktam.
jan. 25. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
67%
Mindenki azokat hord, a különbség csak az, hogy vannak akik megélnek belőle pl Magyarországon, és vannak akik 4 dolláros napi fizetést kapnak érte Thaiföldön.
jan. 25. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Metionin ***** válasza:
100%
Ékszereim vannak ilyenek, van egy házilag kötött sálam, pár saját magam által átalakított ruhám.
jan. 25. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
6, nem azok a pulcsik géppel vannak kötve, a ruhák géppel szabva, csamit csak lehet gépesítenek mert ez olcsóbb.
jan. 25. 17:11
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Hordok olyan ruhákat amiket én magam kötöttem vagy alakítottam át, ezen kívűl saját készítésű ékszereket is.
jan. 25. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Ha tetszik és megfizethető, akkor igen. Általában inkább a megfizethetőség a probléma az ilyen termékek esetében. Persze érthető hogy egy kézműves ruha nem annyi mint a H&M.

Szoktam nézelődni Meskán, de ott sok számomra gagyi cuccon kell átpörgetni hogy találjak jókat is. De vettem már fülbevalót meg táskát ott. Etsyt is szeretem nézegetni, de nem mertem még eddig onnan sok mindent rendelni.

jan. 25. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!