Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Milyen cipőt viseljek a...

Milyen cipőt viseljek a diplomaosztómon?

Figyelt kérdés

Lány vagyok, 41-est szoktam hordani, de elegánsabb cipők általában kisebb méretűek, mint mondjuk egy sneakers, így esélytelen szokott lenni, hogy belepasszírozzam a lábam. Loafereket próbáltam, nem ment bele a lábam. Hüvelykujj melletti lábujjam hosszabb, nyitottabb cipőknél van, hogy 42-esről is lelóg az a lábujjam. Emiatt balerina cipőknél általában kitüremkedik az a lábujjam, ha esetleg belemegy a lábam.

Emellett ha már vennék cipőt olyanra költeném a pénzt, amit esélyes, hogy máskor is felvennék. Lehet, hogy magassarkúból találnék olyat, ami feljön, de évek óta nem volt rajtam (lábsérülésem is volt közben), nem tudnék benne járni és nem venném fel többet.


Ruhát nézve is a talár alatt fekete, bő szárú, elegánsabb nadrág, meg egy blúz lesz rajtam.


Van még pár hét, úgy voltam vele, hogy előtte lévő napig nem foglalkozom vele, a legvállalhatóbb cipőmet majd felveszem és majd abban a 2 percben ég a pofám, míg látszik, hogy milyen nem oda illő cipőt viselek. De anyám állandóan felhozza, hogy vennem kell egy alkalomhoz illő cipőt, amit ötletnek mondok, azt ki ne találjam. De az nála is szempont, hogy olyan legyen, amit később is felveszek. Plusz nála az is szempont, hogy még hideg lesz, amit nem értek, mert bent lesz, miért a hónapnak öltöznék egy diplomaosztón.

Az én ötletem: fekete, kicsit mintás, magasszárú converse (ez a 2 van meg nekem: [link] vagy [link] Mivel nincs hatalmas talpuk, így hátha kevésbé feltűnők, mint egy chunky sneakers.

Anyám vászoncipő ellenes, szóval abszolút szóba se jöhet. Ha bőrcipő lenne, akkor mát lehetne, plusz esetleg legyen full fekete. Amiket ő mondott: fekete bakancs (ezt is venni kellene, de ilyesmiket mutatott [link] vettem nemrég egy cipőt, azt mondta még ez is jó, amit nem tudok hova tenni, hogy ez hogyan jobb egy conversenél ( [link]


Tudom mindegyik elég katasztrófális ötlet, amit fel tudtunk hozni, de meg vagyok lőve, hogy mit tudnék felvenni. Vizsgázni az éppen aktuális időjárásnak megfelelő, legvállalhatóbb cipőmbe mentem eddig. Esküvőre is a fent mutatott conversek egyikében mentem.


jan. 25. 17:15
 1/3 Metionin ***** válasza:
100%
Én egy egyszerű fekete félcipőt mondanék, a tornacsuka meg a sportcipő hülyén néz ki talárhoz de nem kell magassarkúnak vagy körömcipőnek sem lennie. Nézegess pl. oxford típusú félcipőket, hátha megtetszik valami hasonló.
jan. 25. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Vehetsz Martens 1460 vagy 1490-et vagy fekete Timberland bakancsot.
jan. 25. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én is félcipőt mondanék, mary jane-re keresnék rá a helyedben
jan. 25. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!