Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Segítsééég! Illik ilyen...

Segítsééég! Illik ilyen ruhába menni szalagavatóra?

Figyelt kérdés
Testvéremnek lesz holnap a szalagavatója, és szeretné ha a linken található hasonló fazonú ruhába mennék ( a színe meg megegyezik), szerintem viszont vendégként ez a ruha túlzás lenne. Segítsetek légyszíves. Illik ilyen ruhát fel venni oda? [link]

jan. 25. 19:25
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Kicsit sok ez egy szalagavatóra szerintem.
jan. 25. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Ez erős túlzás.
jan. 25. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
96%
Sok
jan. 25. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Túlzásnak túlzás, magamtól nem venném fel, de ha a tesóm megkér, akkor simán.
jan. 25. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon nagy túlzás. A tesóm szalagavatóján egy fekete nadrág és fekete garbó volt rajtam, meg egy arany színű vékony öv.
jan. 25. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Én egy sima egyszerű hosszú ujjú fekete koktél ruhára gondoltam magassarkúval. De azt mondta az nem jó. Vegyem fel ezt, mert ezt még anyukánktól kaptam. De én meg nem szeretném "túl öltözni" a többi vendéget sem. Szerintem pedig ezzel pont ezt érném el.Tanácstalan vagyok teljesen.
jan. 25. 19:59
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Oda a koktélruha is sok.
jan. 25. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

mondd meg a tesódnak, hogy az "anyucitól kaptuk" kifogással takarózni és túlöltözni az ünnepelteket bunkóság. szalagavatója van, nagyon jó, lassan itt az ideje megtanulni, mikor nem viselkedünk feltűnési viszketegségben szenvedő óvodásként.

a fekete koktélruhádban tökéletes leszel.

jan. 25. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Ez borzasztóan sok!
jan. 25. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Mit vettél fel végül és hogy érezted benne magad?
jan. 28. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!