Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » GUCCI szemüveg gáz? Mi erről...

GUCCI szemüveg gáz? Mi erről a véleményetek?

Figyelt kérdés

Szóval az a helyzet, hogy már gyerekként megállapították nálam, hogy rejtett kancsalságom van… Nem igazán hordtam a szemüveget soha, mert nem éreztem hogy jobb tőle és nélküle is jól láttam.


Most így 25-26 éves koromra romlott odáig a dolog, hogy kicsit homályosan látok, illetve ha “megerőltetem” a szemeimet (pl. dolgozom), az egyik szemem jóval nagyobbnak tűnik mint a másik…


Majd elmegyek megint szemészhez, de mostmár tuti hogy vagy szemüveget kell majd hordanom állandóan, vagy meg kell műteni… Viszont ezt csak szem izom áthelyező műtéttel lehet korrigálni, ami még nem számít olyan szinten rutinműtétnek, mint egyes lézeres, látásjavító műtétek. Tehát nem biztos, hogy bevállalnám.


Így hát marad a szemüveg.


Nézegettem kereteket, de nem igazán találtam olyat ami tetszik.


Ez valamennyire tetszik, de lehet csak a többihez képest értékelődött fel:


[link]


Nektek mi róla a véleményetek?


Én nem igazán szeretem a GUCCI-t, a konzumidiótizmussal párosítom.


Nem tudom eldönteni, hogy ez férfiként mennyire lenne vállalható.

Az oldalán nem lennének a csíkok, illetve nem lenne ilyen nagyban ráírva a márka, komolyan tetszene (nekem).



jan. 27. 10:23
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem teljesen hordható.
jan. 27. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Szerintem is teljesen rendben
jan. 27. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Szerintem is jól néz ki.
jan. 27. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
szerintem is tok jo
jan. 27. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Igazából a magával márkával nincsen gond !Bizonyos termékeik "hivalkodóak"

"Kihívóak "talán. Szerintem ez például egy kimondottan finom ,elegáns keret tőlük! [link]

Amit te linkeltél az is teljesen rendben van!

jan. 27. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
40%
Ki dönti el, hogy mi a gáz és mi nem? Ha valaki azt mondja neked, hogy gáz vizet inni, akkor utána nem iszol? Ha tetszik hordjad, ha nem akkor ne. Azt meg sz@rd le, hogy mások mit mondanak.
jan. 27. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
86%
Szerintem nem a legjobb, de nincs vele semmi baj. Ha neked tetszik, vedd meg, mi lenne benne gáz?
jan. 27. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Akkor lenne gáz ha mindkét üvegére rá lenne nyomtatva nagyban hogy GUCCI

Így hogy kicsi a márka felirat, nem gáz

jan. 27. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem gáz, viszonylag diszkrét felirat, meg szemüvegben ezek a márkák sem sokkal drágábbak mint bármi más.

De nem feltétlen érdemes előre keresgélni, lehet élőben teljesen más típusú keretek fognak tetszeni.

jan. 27. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!