Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ilyen bőrdzsekit mivel lehet...

Ilyen bőrdzsekit mivel lehet felvenni télen, hogy ne fázzak benne? F

Figyelt kérdés
Van egy ilyen bőrdzsekim: [link] már több mint 2 éve vettem, de teljesen kihasználatlan, mert télen egy pólóval vagy pulóverrel hideg van hozzá, nyáron meg megsülnék benne, szóval ilyen április-május / szeptember-október környékén tudom felvenni néha, bár akkor is sokszor meleg van hozzá napközben. Mivel lehetne mondjuk télen hordani, hogy kicsit jobban ki tudjam használni? Mert elég sokat fizettem érte, de akkor nem gondoltam bele, hogy csak a szekrényben fog állni.
jan. 27. 12:39
 1/9 anonim ***** válasza:
46%

Miért akarsz átmeneti ruhát télen és nyáron használni?

A papucsot se sajnálod télen.

jan. 27. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Csak úgy.
jan. 27. 14:35
 3/9 anonim ***** válasza:
67%

Túl sok opciód nincs. Vastag pulcsi, vagy kettő vékonyabb.

Fázni fogsz és kényelmetlen lesz.

jan. 27. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
70%
Hát én simán elvagyok télen egy ilyenben, ha vastag pulóver van rajtam.
jan. 27. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Metionin ***** válasza:
54%
Attól függ, hogy mennyire passzos, mennyire tudsz aláöltözni. Vegyél fel alá olyan vastag pulóvert, ami még kényelmesen aláfér és próbáld ki. Azért a mostani teleken nincs végig olyan hideg, hogy vastag kabát kelljen, főleg ha tömegközlekedsz vagy autózol és csak perceket vagy kint.
jan. 27. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
51%
Mi lenne, ha nem télen és nyáron szeretnéd felvenni, amikor ahhoz az időhöz totál alkalmatlan? Vedd fel tél vége vagy kezdete felé amikor már enyhébb az idő de még nincs meleg.
jan. 27. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
48%
Még szerencse hogy nem csak 2 évszak van hanem 4. Átmeneti kabát, tavasszal és ősszel tökéletes.
jan. 27. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
0%
El sem hiszem, hogy a fázom télen a dzsekiben, mit csináljak, tényleg egy kérdés.
jan. 27. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
69%
Nekem is van ilyesmim. Az átmeneti időszakban hordom. Májusban és szeptemberben nem, mert felénk simán 30 fokok vannak olyankor, megsülnék benne. De a mostani teleken, a hidegebb időszakokat leszámítva, mikor ilyen 10-15 fokok vannak, egy pulcsival teljesen jó. Igaz nem órákig vagyok benne egy helyben ácsorogva az utcán. Úgy lehet hogy hűvös lenne. De "futkosni" teljesen jó. Ilyen márciusi, novemberi időben meg számomra tökéletes, vastagabb kabátba olyankor csak beleizzadnék.
jan. 28. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!