Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Legjobb öltözködés, felszerelé...

Legjobb öltözködés, felszerelés hogy csajok szemezzenek, megszólítsanak?

Figyelt kérdés
Azt írták sokan csajok egyik témánál, hogy az öltönyöset szeretik, meg néhányan említettek bőrruhást vagy egyebet. Valahogy ha szemeznek akkor könnyebben jön a bátorság.

jan. 27. 22:26
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
22%
Kockás ing amiben tarolni szoktam
jan. 27. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Amiben te jól érzed magad és igényes.
jan. 28. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Hát de az átlagembert aki ilyenben van sose szólítják meg.
jan. 28. 10:03
 4/14 anonim ***** válasza:

Farmer, póló, edzőcipő. Nézd meg pl Ebrique Iglesiast. ;D


Nyilván extra jó kinézet, vagy olyan kisugárzás kell ehhez. Utóbbihoz annyi kell, hogy rendben legyél magaddal. És azt nem egy öltöny vagy más fogja neked megadni.. :)

jan. 28. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim válasza:

Támogatom a 2-es által javasoltat. Nem az öltözék a lényeg, maximum feltűnik. De pl az is feltűnik, hogyha nem érzed jól magad abban a ruhában. Hiába van nagyon divatos melegítőruhám, odakint meztelenül érzem magam, ha nem vagyok farmerben.

És így magabiztosabb is vagyok egy hozzám illő ruhában.

jan. 28. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Ugyan már, minden második szürke diák farmerben és edzőcipőben van bármelyik plázában. Egy átlag szürke kisegér meg pólóban és valami normál nadrágban és edzőcipőben. Az Iglesiasnak modellfeje van az a vonzó benne nem a ruhája.
jan. 28. 17:45
 7/14 anonim válasza:
Hát pedig azt elhiheted, hogy nem a ruhád miatt lesz barátnőd.
jan. 28. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Hát ez csak egy része nyilván. Jól öltözve nagyobb az esélye mint trehányul vagy átlagosan.
jan. 28. 17:51
 9/14 anonim válasza:

Igen, de azt a 2-es és én is (5-7) mondjuk, hogy a trehány öltözködés nyilván nem előny. Figyelj a külsődre, légy igényes, ne légy hanyag.

DE

Én imádom az öltönyöket, ingeket. De vki aki nem érzi jól magát bennük, ne húzzon magára olyat (nyilván amikor nem kell), mert az is tisztán látszik, hogy kényelmetlenül érzi magát bennük.

Ne a divat szerint öltözködj, vagy aszerint, hogy a "lányoK" melyiket szeretik a jobban (az előző barátnőm pl pont nem volt oda az öltönyökért és ingekért, de rajtam szerette őket... nyilván valóan azért, mert a barátja olyat hordott), hanem hogy melyik vagy te. Melyikben érzed jól magad. És ez önmagában nem igénytelenség.

jan. 28. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Hát de még az embert a felesége is megszólja ha kényelmesen valaki mackónadrágban van otthon míg máshol ápoltan néz ki. Az embereknek is kell tetszeni, nem járhat minden férfi kényelmes egyrészes tógában. Amúgy a farmer, vagy közönséges nadrág pont hogy kényelmetlenebb mint egy pamutjogging. Ne mondd már hogy egy öltöny, vagy akár még egy láncos rockerstílus is nem sokkal jobb mint egy farmeres pólós se nem kényelmes se ellenkező neműeknek fel nem tűnő szürke átlagember-viselet.
jan. 28. 19:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!