Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Normál ha nyikorog a Nike...

Normál ha nyikorog a Nike cipő talpa?

Figyelt kérdés

Igen, egy kicsit humoros, de mostanában vettem 2 fekete Ffi Nike cipőt is. Mind a kettőnek egy pár km utan elkezdett nyikorogni a talpa. Az egyiket vissza is vittem mert megvolt a blokk es ki is cserélték.A masiknak nincs meg a

blokkja. Olyan a hang mintha pl egy műbőr fotelbe leülünk, vagy a cipő gumi talpát meghajlitom es egy furcsa hangot ad. Vagy amikor a bőr bakkancsban gyalogol az ember és a cipő hajlitódásakor lehet egy furcsa hangot hallani. Na ilyen hangot ad. Elég erős, hallható es idegesitő is egy idő utan, föleg ha pl csendes helyen gyalogol az ember. 2 pár cipővel jartam igy. Es ami erdekes mind a kettő NIKE. Volt valakinek hasonló tapasztalata?



jan. 31. 10:50
 1/5 anonim ***** válasza:

Ilyen tapasztalatom nem volt, de olyan igen hogy egy alsóbb kategóriás 30.000 forintos Nike cipő (a modell nevét nem tudom, About Youról rendeltem) olyan szinten keskeny volt, 43-mas méretben, hogy az amúgy inkább 42-es lábam alig fért bele, közben meg hosszabb volt mint a lábam. És közben meg nekem kifejezetten keskeny a lábfejem.


Illetve nyáron hordtam 2 hónapig egy 50.000 forintos Air Force 1 cipőt, az kényelmesebb volt, viszont teljesen normális felhasználás mellett teljesen gyűrött és ronda lett… Én nem ezt várnám egy ilyen drága cipőtől.


Bár lehet drágábbak kicsit, de amik nekem jobban bejöttek az az Asics, a Dr. Martens (nem csak bakancs, de cipő is), illetve a BIRKENSTOCK is, bár egy olyan bakancs/csizma 100-125 ezer körül van.


Én nem veszek többet Nike cipőt.

jan. 31. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%
Hamis
jan. 31. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
0%
A baratom a westend players roomba vett olyan jordan cipot,ami nyilotog es lathatoan ocska. Szerintem hamis. De lehet,h a nike boltban vette.
jan. 31. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Hamis, de engedik
jan. 31. 18:14
 5/5 anonim ***** válasza:
83%
Playersroomban nem veszel Jordant, mert ott nincs.
jan. 31. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!