Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mit tehetnék, hogy ne "nyikoro...

Mit tehetnék, hogy ne "nyikorogjon" a cipő minden lépésnél?

Figyelt kérdés

Sajnos elég izzadós a talpam, és egy idő után minden lépésnél nyikorgó hangot hallok, amikor a sarkam hozzáér a cipő hátsó részéhez/talphoz. Nagyon szeretem ezt a cipőt, de így szinte alig hordom, mert rettentő kínos. Van valakinek tippje, hogy mit tegyek?


[link]


2017. júl. 2. 17:40
 1/8 anonim ***** válasza:
Hát szoktál hozzá zoknit venni?
2017. júl. 2. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Szoktam.
2017. júl. 2. 18:30
 3/8 anonim ***** válasza:
Hintőpor?
2017. júl. 2. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Kipróbálom, köszi. Bár attól még ugyanúgy izzadni fog a lábam, ez sajnos öröklött dolog nálam... így gondolom a kellemetlen hangokat sem igazán fogja megszüntetni
2017. júl. 2. 18:57
 5/8 anonim ***** válasza:
Talpbetét?
2017. júl. 3. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Már bocs, de ez a cipő akkor is kínos, ha nem nyikorog. Egyébként a betét jó megoldásnak tűnik, nekem is van pár, ami eléggé stabilan tartja a lábam, bár nálam más a gond :D
2017. júl. 4. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Kinek a pap, kinek a papné. :) Nem tetszhet mindenkinek minden, és ez így van jól.
2017. júl. 4. 13:51
 8/8 anonim ***** válasza:
Ez így igaz. Viseld egészséggel!
2017. júl. 4. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!